Lehetek depressziós?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, se bnőm, sose nem is vtak. Ez miatt állandóan letört vagyok, sokat alszom és ennek ellenére mindig álmos vagyok. Nagyon bezárkózott és ronda vagyok. Lehet ez ellen vmit tenni? :(


17/F



2012. aug. 17. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetsz. Lehet.
2012. aug. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A magány még nem depresszió!!

Én is hasonlóan szoktam magamat érezni, se haver, se barát az emberek már attól megundorodnak, ha csak rám néznek (goth-rocker). A legjobb, ha valahogy ki adod magadból, próbáld leírni történetekbe vagy rajzold le az érzéseid.

2012. aug. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Merre laksz? Ha akarsz írj privátot sé barátkozhatunk, átérzem a helyzeted :)

Azt meg h ronda vagy-e majd megmondom, küldj képet, v mondd el mi a baj a kinézeteddel. Nem tudlak csaj szemmel nézli, de azért azt én is látom ha baj van :DD

17F

2012. aug. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Srácok! Ugye, nem várható melegedés!!!


Ki fogjátok nőni ezt a dolgot. Kamaszkori depressziónak hívják, évek múlva csak mosolyogni fogtok ezen, h milyen kis hülék voltatok. Én is ilyen voltam, sőt még rosszabb. Én annyira utáltam mindent és mindenkit, beleértve magamat is, hogy fel sem keltem. 5 évig egyfolytában aludtam. :))


Ti is értékes emberek vagytok a társadalomnak. Szedjetek fel egy kis humort , nekem bevált. Vagy mégsem? :-D

2012. aug. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fogadd el, hogy ami eddig történt veled, az megtörtént. Fogadd el önmagad. Tűzz ki magad elé egy életcélt. Tudd, hogy mi számít neked és mi nem. Legyél önmagad tanácsadója. Csak azon változtass, amin tudsz. Merj álmodozni. Élj a mának és a jövőnek. Tarts lépést az élettel, mert elszáll feletted. Higgy valamiben. Legyen méltóságod. Ne félj a mély érzelmektől. Tanuld meg kezelni az aggodalmaidat. Ez pár szabály az élethez. Hajrá.:)
2012. aug. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!