Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Még egy OKJs képést sem tudok...

Még egy OKJs képést sem tudok elvégezni. Csak egy érettségim van. Már az öngyilkosságon gondolkodok. Helyesen tenném?

Figyelt kérdés
2012. okt. 6. 20:14
1 2
 11/16 desiree91 válasza:
Kérdező, azt nem is neked írtam...olvass vissza és rájössz...gondolom.
2013. jan. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 desiree91 válasza:

Amúgy meg nagyon szívesen...

(mivel te egy embernek köszönted meg, pedig nem csak egy ember szánt perceket rá hogy segítsen, tanácsot adjon neked...)

2013. jan. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

"Ja és még annyit, hogy nem mindig a környezetben kell keresni a hibát, meg az országban...oké, szar a helyzet mint az állat, de ha az ember minden hibáját egyszerűen ráfogja az országra, akkor nem fog tudni kezdeni magával semmit..."


Nem tudom még mindig, hogy honnan veszed, hogy az országot vagy más személy okolok....

2013. jan. 27. 18:06
 14/16 A kérdező kommentje:

*személyt.



De egyébként már mindegy, túltettem magam az öngyilkosság gondolatán. Minden ismerősömtől és családtagomtól elzárókztam, kiíratkoztam a suliból, és takarítóként dolgozok. Eltartom magam.

2013. jan. 27. 18:08
 15/16 desiree91 válasza:
Na jólvan basszus, elvesztettem a türelmem! NEM TUDSZ OLVASNI??? Megmondtam, hogy nem neked írtam!!!
2013. jan. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 desiree91 válasza:
Már ne is haragudj, de ha még ennyit sem értesz meg, akkor tényleg nem való neked más mint a takarítás....nem pazarlom rád az időm tovább...
2013. jan. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!