Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A kövérség tényleg hátrány...

A kövérség tényleg hátrány mindenhol? Nekem sajnos nagyon úgy tűnik.

Figyelt kérdés

1) Elég kövér vagyok és semmi előnyét nem tapasztaltam sehol, tehetségem nincs, csak némi tudás.

2) Ha az utcán vagyok, azt látom, hogy egy csomó bús magányában (kövér) ember van és a mosolynak jele sem látszik az arcán - legalább én néha tudok mosolyogni

3) Ha (fiatal) szerelmes párt látok bárhol, akkor olyan szép jóképű mindig mind a kettő, ha csak erre gondolok, már utálom magam, hiszen nekem esélyem sincs semmilyen lánynál....



2012. okt. 17. 20:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy ezt mondom, de te már az életed 2. felét éled (nem számértékben, kb a házasságnál kezdődik a 2. fél), én még az elsőt
2012. nov. 11. 18:54
 12/12 anonim válasza:

"attól még nem leszek más azok szemében, akik most is ismernek"

de újabb ismeretségeknél hatalmas előny

2012. nov. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!