Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Öngyilkos akarok lenni, miért...

Öngyilkos akarok lenni, miért ne tegyem meg?

Figyelt kérdés
16/L

2012. okt. 21. 11:22
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 A kérdező kommentje:

Ez egy fiús család és nem tudják elfogadni, hogy én lány vagyok és....ruhák meg ilyesmi, smink stb, nem engednek el sehova bulizni, mert azt mondják féltenek, meg hogy még lesz rá időm, de most vagyok fiatal.

Úgy érzem elfojtanak, kalitkába zárnak és megölnek.

De úgyse tudsz segíteni rajtam. Minek is terhellek?

2012. okt. 21. 12:12
 22/65 anonim ***** válasza:

Nem terhelsz,attól ne félj :)

Mond ugyanígy el nekik,hogy most vagy fiatal és nem drogozni meg orrba-szájba kefélni akarsz hanem csak bulizni.

Ha nem értenek a szóból lógj ki,de ne akarj egyből eret vágni.

2012. okt. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
Azt is elmondhatod nekik,hogy nem azokból lesz problémás tini akiknek minden meg van engedve,hanem azokból akiknek semmi.
2012. okt. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 A kérdező kommentje:
Bonyolultabb a helyzet én ezt már rég próbáltam elmondani nekik, de az sem használt a kiszökést is megpróbáltam egyszer, de az se jött be.
2012. okt. 21. 12:23
 25/65 anonim ***** válasza:
Nincs olyan barátnőd akiben bíznak,mert akkor lehetne azt mindani,hogy csak vele együtt mész el bulizni,vagy kérd meg,hogy tegyenek próbára,hogy először csak 2-3 órát mennél el(tudom,hogy kevés,de kicsivel kell kezdeni)aztán ha látják,hogy nem matt részegen jössz haza akkor ez nőhet fokozatosan.
2012. okt. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 A kérdező kommentje:
Már ilyen próba is volt, de akkor se engedik.
2012. okt. 21. 12:29
 27/65 anonim ***** válasza:

Miért mi lett a vége?

Kérd meg,hogy ismételjétek meg újra mert most már érettebb vagy.

2012. okt. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 A kérdező kommentje:
Minden rendben ment, csak szerelmes lettem és tetszettem a fiúknak, ők meg ezt nem akarják. Hisz tudod "féltenek " .
2012. okt. 21. 12:34
 29/65 A kérdező kommentje:
Te miért törődsz velem?
2012. okt. 21. 12:38
 30/65 anonim ***** válasza:

Miért ők is ott voltak?

Ha nem akkor nem kell mindenről beszámolni nekik.Attól,hogy még tetszel nekik nem lesz terhesség vagy bármi,mert az utcán is tetszhetsz valakinek akkor azt sem fogják megengedni,hogy kimenj a lakásból?

2012. okt. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!