Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Öngyilkos akarok lenni, miért...

Öngyilkos akarok lenni, miért ne tegyem meg?

Figyelt kérdés
16/L

2012. okt. 21. 11:22
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
16 évesen ongyilkos lenni???ez kicsit korai nem?
2012. okt. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 Skywalker33 ***** válasza:

Halihó,


az a gáz hogy nem halsz meg, a halál után is élünk ez az igazság.

De az öngyilkosok élete 1000x rosszabb odaát mint itt! Tarts ki amíg csak bírsz, könyörögj az Istenhez vagy imádkozz vagy szitkozódj amit akarsz csak tarts ki mert a folytatás RETTENET az öngyilkosoknak.

T.

2012. okt. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam én is. 3x gyogyszereztem be magam, egyszer sem sikerült, akkor elállt az artériás vérzésem is... utána csak szenvedtem 2-3 évig, de aztán találtam pár embert akik tartották bennem a lelket, és kimásztam ebböl a helyzetböl. Ha gondolod dobj egy privátot, átéltem már hasonlo helyzeteket..://


igy csak annyit tudok mondani: KITARTÁS!

2012. okt. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
Ne, mert fiatal vagy, ne csináld. Gondolj a családodra, fájdalmat okoznál nekik
2012. okt. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 A kérdező kommentje:

Meggondoltam magam.


AZ ÉLET SZÉP!! :)

2012. nov. 10. 15:55
 56/65 anonim ***** válasza:
És az RTL2 xD. Ú, annyira örülök, mer úgy éreztem valamelyest az én élet melletti érvelésemtől is függött az életed. Hajj ez tökjó
2012. nov. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
Akkor örülök mert bár múltkor azt írtad meggondoltad magad,de nem voltam biztos benned,így viszont örülök :)
2012. nov. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim válasza:
100%
Nagyonszépenkérek minden olyan lányt/fiút, akit piszkálnak valami miatt, vagy megverik mert nincs pénzük egy pakk fűre, vagy csak szimplán kinézték, mert ő a gyenge, hogy NE forduljon magába! Nem szabad hagyni, hogy holmi szaréletű, elveszett ember ítélkezzen fölöttetek. Nem kell megmutatni, hogy ki is vagy te valójában, egyszerűen mutasd meg neki az agyi szinteddel, hogy többet érsz, mint ő. Ahogy észreveszik, hogy te nem az a fajta vagy, aki mindent magára vesz és sírva rohan a sarokba, leszáll rólad. NEM szabad magatokra venni semmilyen alaptalan negatív kritikát. Ha te mégis ilyen lennél, hogy sajnos igenis szíven ütnek ezek a dolgok, akkor sose fojtsd magadba. Szüleid, barátaid,pszichiáterek, tanár. Fontos, hogy add ki magadból ezeket a dolgokat, mert később annyi gyűlik fel benned, hogy droghoz, alkoholhoz, vagy éppen gyógyszerekhez nyúlsz. Az öngyilkosságnál nincs önzőbb dolog a világon. Ellöksz magadtól minden lehetőséget és rögtön a legkönnyebbel indítasz. Ezzel csak magad alacsonyítanád le. És mivan a szeretteiddel? Nekik vajon milyen érzés lehet tudatában élni azzal, hogy téged már nem ölelhet meg soha többet, mert te gyenge voltál? Ezért fontos hogy ha tényleg szekálnak, ne verekedj, ne szólj vissza, nézd őket levegőnek, mert az fáj nekik a legjobban.
2012. nov. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:

Utolsó.

Ez tényleg nagyon szép meg minden,de csak kiváncsiságból kérdem:Te végig olvastad a válaszokat?

2012. nov. 17. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 A kérdező kommentje:
Köszi Foley :)
2012. nov. 17. 12:10
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!