Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Nincs életkedvem.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nincs életkedvem.

Figyelt kérdés
Szerelmi bánatom van,ami elviselhetetlen. Próbálta elfelejteni a lányt, de nm megy. Mindent kipróbáltam. Bulizni árok, haverokkal lógok, csajozok, de még se tom elfelejteni. Annyira magam alatt vok, szar minden, nincs kedvem semmihez, "csak vagyok".
2012. febr. 28. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sablonszöveg, de igaz: az idő segít..
2012. febr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel. Ezen csak az idő segít!
2012. febr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Idő kérdése,és jobb lesz.Gondolom,most még frissek a sebek,de hidd el,begyógyulnak idővel!Amúgy pedig jól csinálod,hogy eljársz otthonról,bulizol,társaságba jársz,haverokkal lógsz,csajozol.Jobb,mint begubózni,és megadni magad a depressziónak.
2012. febr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ajánlom a Johny Walkert
2012. febr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
elhiszem hogy nehéz de az idő tényleg segít!!! tudod én is elvesztettem valakit de úgy hogy őt már az életben nem látom..szóval meghalt... gondolj arra hogy köztetek ami történt csodás volt de mégse jó mert valamiért szakítottatok.. lehet jobb lett volna ha barátok maradtok vagy nem mert jobb hogy megpróbáltátok!!! megismertétek egymást de mégse jött össze!! de ha igazán szereted nehéz de gondolom azt akarod hogy boldog legyen akárkivel de boldog!!! és hozzád más valaki való de ne csüggedj tökéletesen csinálod azt hogy kimozdulsz!!! élvezd azt hogy kaptál egy lehetőséget hogy megismerd! fel a fejjel!!! én hiszem hogy sikerülni fog neked!!! :D
2012. febr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is ugyanebben a helyzetben vagyok, csak én lány vagyok :(
2012. márc. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mért van szerelmi bánatod?
2012. márc. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt szerelmi bánatom, azt hittem, hogy az a lány az igazi(de átb¤¤¤ott). Milyen gagyi szöveg már ez: "Nekem te vagy az Ő, ám már ővele járok egy ideje, ha tudtam volna, hogy így érzel, akkor téged választottalak volna". Jóideig ki voltam, de már megismertem másvalakit, most meg úgy érzem, hogy ő az a valaki. Lappang benned egy félévig még ez az érzés, utána meg egyszerre csak jön egy pont az életedben és csak annyi fogsz mondani: YEAH!!!

Remélem tudtam segíteni!

2012. márc. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!