Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért csinálják ezt? 13/L

Miért csinálják ezt? 13/L

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy sokan csúfolnak,és nem tudom miért.

2évvel ezelőtt 163/65kg voltam,sikeresen leadtam 9kg-t,de még mindig csúfolnak.

Rengeteget változtam,nagyon sokat szépültem,akik rég láttak már (kb 1-2hónap) mindig azt mondják,hogy rengeteget szépültem.

De még is csúfolnak..

De csúnya vagy(felkiáltójel,ez mndják..

Miért? Változtatnom kellene a modoromon..

Rasszista vagyok(van rá okom) de azt nem mutatok ki,hogy rasszista lennék.. A lányok már nem nagyon csúfolnak,a fiúk inkább. Néha meg is vernek..

De miért csinálják ezt? Aki rendes velem,én is rendes vagyok vele..



2012. nov. 13. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Azért csúfolnak, mert tudják, hogy ez téged érzékenyen érint. Ha meg is vernek, soha ne alázkodj meg, és ne is hagyd magad, rúgd szét a t.küket.

A rasszizmus viszont komoly probléma ajánlom sürgős elolvasásra:

[link]

És:

[link]

2012. nov. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megvernek a fiúk? :O
2012. nov. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: köszönöm!

2. igen

2012. nov. 13. 17:55
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Második vagyok. Most én vagyok túl régimódi, vagy az tényleg nincs rendjén, hogy a "fiúk" lányokat vernek? Az én időmben akinek volt egy csepp gerince, az egy ujjal se ért hozzá egy lányhoz... NA mindegy. Változnak az idők.
2012. nov. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én meg első vagyok, és érdekelne a véleményed, miután (és ha...) elolvasod az általam ajánlott könyveket.

Ja és szívesen. :)

2012. nov. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért fontos, hogy rasszista vagy? Vagy csak a cigányokat nem szereted? Mert az még érthető. Amúgy meg mit vársz 13 éves kis gyökerektől. Gyerekek még és így is viselkednek. Majd 17-18 évesen fognak ők még futni utánad. Akkor meg majd te hajtsd el őket a fenébe. :D
2012. nov. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!