Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy annak...

Miért van az, hogy annak dacára, hogy apám pszichológus volt és kiválóan kezel mindenfajta embert, én, a fia tele vagyok komplexusokkal, lelki sérülésekkel és önértékelési zavarokkal?

Figyelt kérdés
Utálom az élet iróniáját. Ahogy azt is, hogy engem használ kísérleti laboratóriumnak.
2012. nov. 15. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:

"engem használ kísérleti laboratóriumnak"

Akkor ezért vagy olyan, amilyen... Kerüld el őt, mert csak mégjobban tönkretesz!

2012. nov. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az utolsó mondat alanya az "élet". Lefordítom akkor magyarról magyarra:


Utálom az élet iróniáját. Ahogy azt is, hogy (AZ ÉLET) használ kísérleti laboratóriumnak.

2012. nov. 15. 21:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyílván nem az élet, hanem az ős az, aki kisérleti labornak használt. Viszont ez egy pozitív lépés, hogy felismerted. Bizony a tökéletes szülők tökéletesre nevelt gyereke, vagy a szülők igényei szerint megformázott gyerek, ...hát kicsit zűrös sors. Ne okold magad, nem te vagy a hibás. Afogallmazásból úgy tűnik, mintha mindez múltidő lenne. Elköltöztél, vagy ....?

Ha még otthon laksz, mondd ezt: Abból vannak a konfliktusok, Apa, hogy olyan tehetségeket tulajdonítasz nekem, amelyek nincsenek meg bennem. Vagy valami ehhez hasonlót. Mindenképen le kell választanod magad, és a saját értékrended szerint élni. Sajnos egy "más" gxerek, úgy értem, más mint az elvárás, a szülők számára kudarcot jelent, a saját kudarcát, és ezt nem bírja elviselni. Ezért téged okol. Agyald ki, és gyakorold be, hogyan tudnál szép türelmesen, okosan önállóvá válni.

2012. nov. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!