Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy fogadjam el, hogy ronda...

Hogy fogadjam el, hogy ronda az arcom?

Figyelt kérdés

egyszerűen ronda a fejem, az orrom, a szemem-szemhéjam, úgy egy az egyben csúnya fejem van. Nem könnyű beletörődni, hogy már nem tudok mit kezdeni magammal, igényes vagyok, a hajam is rendben de ez az arcomon nem segít.

Mindenki megmondja, hogy csúnya a fejem. Nem is mások véleményére adok, de magamnak sem felelek meg és nem tudom elfogadni, hogy ilyen külsővel átkozott meg a sors.

Plasztikára nincs és nem is lesz pénzem soha életemben.

Szerintetek mit tudok tenni? :(

(értelmes válaszokat kérek)



2013. jan. 4. 17:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
borosta sokat dobhat. mutatsz képet? :)
2013. jan. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

borosta sem áll jól úgy olyan vagyok mint 1 narkós csöves :S


bocsi de képet nem küldök senkinek


a válaszokat köszönöm, mindenkinek küldtem a hasznos jelölést

2013. jan. 5. 15:37
 13/19 Skydive válasza:

Azt nem tudom neked mit kellene tenned, de bemutatom egy haveromat akit most nevezzünk Zolinak.


Zolit is hasonló külsővel áldotta meg a sors mint téged és ő is kb annyi lehet mint te. 25 éves lesz. Én csak 2 éve ismerem, mióta munkakapcsolatba kerültem vele egy projekt kapcsán. Nem tudom milyen volt a gyermekkora, hogy hogyan dolgozta fel a csúnyaságát, de ma már ez abszolút nem hátrány neki. Olyan stílust növesztett magának, hogy még a barátnőmet is levette a lábáról pedig gyönyörű nőről van ám szó. És bizony neki is igen szép barátnője van, pedig Zoli nem gazdag, sőt. 80ezer nettóból él jelenleg, bár ez hamarosan jelentősen nőni fog. De nem gazdag, ez a lényeg. Egyszerűen neki eszébe sem jut olyan kérdés mint neked, és ez a legnagyobb előnye. Elfogadta magát, megtanulta, hogy a kinézet abszolút nem minden. Ha az ember elhiszi magáról, hogy jó, és tesz is érte akkor valóban azzá válik aki lenni akar. Ez ennyire egyszerű. Minden perc amit Zoli valaha azzal töltött, hogy mennyire csúnya, az időt vett el attól, hogy az előnyére váló dolgokkal törődjön. Nem is foglakozott sztem a külsejével sokat :) Megtalálta a legideálisabb frizurát, a legjobb öltözködési és viselkedési stílust, és azzá lett aki lenni akart. Idő, sok munka, rengeteg akarat és neked is menni fog. Csak ne ess hasra az első kudarc után. A sikerhez rajtuk keresztül vezet az út!!

2013. jan. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

^ mindenki tudja,hogy te vagy Zoli. :D


egyébként pedig lehet,hogy valakinek így fogsz tetszeni :)

2013. jan. 8. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

a gond az, hogy MAGAMNAK nem tudok megfelelni mert csúnya vagyok.


17:56-os válaszadó köszönöm ezt a mesét igazán kedves vagy, hogy szántál rám időt, csak ettől én még mindig nem leszek se szép se más felfogású

2013. jan. 9. 02:22
 16/19 anonim ***** válasza:
Tudod, nem az a baj, hogy csúnya vagy, hanem hogy ráadásul még makacs is...
2013. jan. 14. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
most azért mert nyavalyogsz nem leszel szebb...
2013. jan. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

ez a baj.

próbáljam meg egyszerűen le**szrni?

2013. jan. 16. 14:52
 19/19 anonim ***** válasza:
Igen, tedd azt.
2013. jan. 17. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!