Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én nem akarok gazdag lenni ez...

Én nem akarok gazdag lenni ez normális?

Figyelt kérdés
18éves lány vagyok nekem a szüleim nagyon gazdagok és gyerekként is mindent megkaptam de törődtek is velem de én nem akarok felnőttként gazdag lenni egy éve vagyok együtt a barátommal ő 19éves vele szeretnék élni de nem akarok nagy házban menő kocsikat miért van ez?
2009. szept. 3. 12:56
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem meg egy tök csóró kis liba tette fel a kérdést, aki csak álmodozik ilyen dolgokról.
2009. szept. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim válasza:
figyelj én a nyáron 2 hetet voltam a Balatonon és képzeld életem legjobb nyaralása volt!eddig mindig azon voltam hogy mehessek Londonba az ismerősökhöz de beláttam hogy inkább maradok még 1 héttel többet mint hogy kimenjek akárhova is!nem vagyok gazdag a Balatoni nyaralásomat egy campingbe töltöttem ez a 2 hetes nyaralás megvolt 40-50 ezer forintból hozzáteszem hogy 3-an mentünk!de kövesd csak az ilyen csicska divatmániás szarságokat hogy jó akkor menjünk a Bahamákra mert ez olyan menő!szánalom...
2009. szept. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz gazdag lenni akkor

adakozz

PL rákos vagy parkinson kóros betegek megsegítésére

vagy afrikai árvák részére

utálom az ilyen nyavajgós gazdag p*csákat :D

2009. szept. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Burzsuj h.lye f@sszopó kisp.csa.
2012. nov. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 Monikamagdolna válasza:
Ò te jò èg! Szegèny vagy te.. nyugi
2018. márc. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!