Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én nem akarok gazdag lenni ez...

Én nem akarok gazdag lenni ez normális?

Figyelt kérdés
18éves lány vagyok nekem a szüleim nagyon gazdagok és gyerekként is mindent megkaptam de törődtek is velem de én nem akarok felnőttként gazdag lenni egy éve vagyok együtt a barátommal ő 19éves vele szeretnék élni de nem akarok nagy házban menő kocsikat miért van ez?
2009. szept. 3. 12:56
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

Ne a ggodj leszel te még szegény is és akkor majd megtudod amit most nagyon akarsz!

Hát ha mondjuk a szüleid már nem lesznek nem tudom hogy fodsz megélni, mert minden pénzt el lehet költeni. Mi is jól állunk, de miért?mert nemcsak jól kereső szüleim vannak hanem a pénzt nagyon meg is becsülik! aztán megtanultam én is becsülni de nagyon!

2009. szept. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
90%

Ne aggódj

LESZEL TE MÉG SZEGÉNY ÉS

ÉN GAZDAG ÉS MAJD AKKOR ÉN FOGOK SPORTKOCSIVAL KÖZLEKEDNI!!!

2009. szept. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
90%

figyelj! ha szegény akarsz lenni akkor gyerünk! megadom anyu hitelkártyáját és utalj át 20 millát! 10 milla a hitel. fél milla a víz,villany stb... stb.. számla. egy milla jó lesz télen gázszámlának 1 és fél milla a bátyámnak hogy gondtalanul lehessen egyetemista a többit pedig egyéb dolgokra költenénk! figyeljél! hitel: már 3 hitelünk van ha jól tudom és már visszafizettünk 1 millát nem csökkent semennyit az összeg amit vissza kell fizetni. a gázszámla egy hónapban kb 100 ezer. a házunkat építjük mivel vagyok én a szüleim és a 18 és 19 éves bátyáim és kell a hely. már több éve idefialt a szomszéd macska a tyúkólba van szóval kutya macska csirke. kell neki enni adni. anyunak magas a vérnyomása nekem meg "szívbetegségem" van! és még ennünk is kell... meg a tankönyvek meg az ilyesmik is! és! apu egész nap dolgozik mint egy gép a MÁV-nál szaros 130 ezer forintért közbe a házat is szinte Ő építette saját két kezével! anyuék hordják az újságot ami úgy kb 20 ezer jobb esetben. és ez MINDENRE csak 150 ezer! már bocsájts meg de mi a frászt kezdünk mi majd télen ezzel? hmm? szerintem NE akarj szegény lenni! kérlek ne akarj az lenni!


egy lány

2009. szept. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:
A barátommal nyáron két hétig a Bahamákon nyaraltunk egy luxus szállodában jól éreztem magam de lehet hogy a Balatonnál egy apartmanban is jó lett volna vagy talán mégsem.
2009. szept. 7. 15:27
 35/45 anonim ***** válasza:
Szia! Teljesen normális vagy, nyugi. Kiskoromban anyának és apának is volt munkája, nem mondhatnám, hogy gazdagok voltunk, de megkaptam mindent, amire szükságem volt (nem mindent, amit kívántam, de sok szép játékom volt, stb). Aztán a cég, ahol a szüleim dolgoztak, csődbe ment, apa talált másik állást, anya nem, onnantól kezdve nehezebben éltünk meg, és megtanultam, hogy sokkal jobban becsüli az ember, amije van, hogyha jobban meg kell érte dolgoznia, és ha most választhatnék, nem akarnék én se kőgazdag lenni, pedig annyira nem is tudom, milyen érzés az.
2009. szept. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
Ez egy provokáció. Miért nem veszitek észre? Ti írjátok, hogy mennyi hiteletek van, ő meg, hogy a Bahamákon nyaralt.
2009. szept. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

15:27

Remélem megtudod milyen szegénynek

lenni és minimálbérért dolgozni

még hogy Bahamák luxus

2009. szept. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

Tudod van a Bibliában egy mondás (nem szó szerint de a lényegét megőrizve)

A tevének több esélye van átmenni a tű fokán

mint a gazdag embernek a Mennyek országába jutni!!!

2009. szept. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
80%

Én mondom hogy aki a kérdést feltette ,roszz indulatú ember, aki azt akarja hogy akinek nincs pénze bahamákra menni nyaralni már rosszul érezze magát!egy nagy kamu az egész!!!!!4



kérdezőnek!Tudod mit te semmirek-ellő pi-csa!

Tegyed csak magadat ha már az életben nem tudod, végülis ez az oldal csak erre való, hogy a senkik tegyék magukat!

Jó szegény vagy te, agyilag az tuti!

2009. szept. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

23:32

egyetértek

2009. szept. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!