Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én nem akarok gazdag lenni ez...

Én nem akarok gazdag lenni ez normális?

Figyelt kérdés
18éves lány vagyok nekem a szüleim nagyon gazdagok és gyerekként is mindent megkaptam de törődtek is velem de én nem akarok felnőttként gazdag lenni egy éve vagyok együtt a barátommal ő 19éves vele szeretnék élni de nem akarok nagy házban menő kocsikat miért van ez?
2009. szept. 3. 12:56
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kezdetnek kipróbálhatnád pl, hogy milyen érzés, ha neked kell fenntartanod a lakást és eltartanod magadat. De gondolom ezeket is a szülők fizetik majd.
2009. szept. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%
És miért függ össze a gazdagság azzal hogy unatkozol? A pénzedből el tudsz menni szórakozni, moziba, sportolni, táncórákra stb. Csináld úgy hogy előnyére váljon a sok pénz. Esetleg jótékonykodhatsz is ha nagyon nem kell a pénz...
2009. szept. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik válaszoló vagyok és kíváncsi lennék a kérdezőre, hogy ez mennyire kitaláció/provokáció?


Nem, mintha nem lehetnének valakinek ilyen érzelmei, csak akkor annak a hozzáállása más. Van aki elmegy apácának például. Mint mondtam, semmi akadálya. De ha most a kérdezőt magam elé képzelem, inkább olyasmi jön be, mint egy gazdag lány egy szegénységről szóló valóságshowban, semmint a valódi, normális élet.


Mennyire nem akarsz gazdag lenni? Ha a szegénység a 0 és a gazdagság a 10, hol szeretnél lenni??? ;)

2009. szept. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
Hogy tudnám fenntartani a lakást ha egyetemre járok nem dolgozni megyek 0-10között hát nem tudom úgy szeretném hogy kipróbálni szegénynek hitellel aztán ha nem tetszik akkor újra gazdag lenni.
2009. szept. 3. 14:04
 15/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha estin végeznéd el az egyetemet,mellette dolgozhatnál,és a tandíjat is ki tudnád fizetni,meg a lakás fenntartását.De mit szólnál a kollégiumhoz,vagy ha összeállnátok 4-5-en,és együtt bérelnétek egy lakást a barátnőiddel. Milyen izgi lenne az is.De az alap kérdésedre válaszolva,az normális dolog,hogy nem akarsz gazdag lenni,viszont az nem az,ha szegény akarsz lenni!
2009. szept. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
Kollégium lakás bérlés hagyjuk már estin végezni el dolgozni mégis inkább gazdag akarok lenni belegondoltam ebbe a szegénység dologba.
2009. szept. 3. 14:18
 17/45 anonim válasza:
94%
Mi ez, kedves Kérdező? Valamiféle hangulat felmérés? Ha nem akarsz gazdag lenni, hát ne legyél gazdag. Mi sem egyszerűbb.
2009. szept. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
92%

"kipróbálni szegénynek hitellel aztán ha nem tetszik akkor újra gazdag lenni"


Szerinted létezik olyan ember aki boldog attól mert hitele van??? Úristen!

2009. szept. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nem küldesz egy kis pénzt? Nagyon megköszönném.
2009. szept. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
Kiszeretném próbálni hogy nem az van hogy nem kell gondolkodni a pénzen.
2009. szept. 3. 15:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!