Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én nem akarok gazdag lenni ez...

Én nem akarok gazdag lenni ez normális?

Figyelt kérdés
18éves lány vagyok nekem a szüleim nagyon gazdagok és gyerekként is mindent megkaptam de törődtek is velem de én nem akarok felnőttként gazdag lenni egy éve vagyok együtt a barátommal ő 19éves vele szeretnék élni de nem akarok nagy házban menő kocsikat miért van ez?
2009. szept. 3. 12:56
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%
Igen-igen én is kérnék... :) vagy csak fizesd ki a számláinkat..lehet még te is sokallnád..vagy csak cseréljünk egy kis időre életet..és ha megunod akkor vissza az egész..de hátha megsjnálsz és befogadsz:D lassan ugyis kikapcsolják a villanyt.mi lessz még télen :S
2009. szept. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%
Azért akarsz szegény lenni, hogy ne kelljen gondolkozni a pénzen? Hát elmondom, hogy akkor sokkal többet kell, egyfolytában azon jár az agyad hogyan oszd be azt a picit ami van.
2009. szept. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen egyetemre mész, de nappalis mellett is lehet melózni (ha nincs annyi órád-nekem pl nincs sok). Beszéld meg szülőkkel, hogy te állod a rezsit a fizetésedből, vagy diákhitelt igényelsz és abból tartod el magad. (Ami mondjuk rohadtul nem ér, mert te azt bármikor kifizethetnéd.) Amúgy ne nemgazdag/szegény akarj lenni, hanem önfenntartó.


Hitelből élni pedig nem izgi, hanem korlátozó, ha nem tudod fizetni akkor meg félelmetes. Mellesleg nem azért dolgoztak a szüleid, hogy neked ne kelljen nélkülöznöd????

2009. szept. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
60%
Teljesen megértelek, ugyanígy vagyok én is. Csak én nem megyek egyetemre pedig kitűnő tanuló vagyok. De fontosabbnak találom az Életet mint a tanulást. És hidd el, nekünk is lesz még problémánk az életben, attól függetlenül hogy pénzben nőttünk föl.
2009. szept. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%
szia velünk (a családommal) nem akarsz cserélni?? :D van egy csomó hitelünk, adósság, spórolni kell. az életünk nagyon stresszes és boldogtalan tele veszekedéssel. ruhát havonta 1szer vehetsz magadnak..mi szívesen cserélnénk:D:D
2009. szept. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom , de lennék olyan helyzetbe mint te

21 éves fiú

2009. szept. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
100%

Én meg gazdag akarok lenni

de ez csak álom marad :(

2009. szept. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretnék nagy házban menő kocsikat

szerintem ne akard megtudni milyen nem gazdagnak lenni...

2009. szept. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szereted a menő kocsikat

adj nekem egyet ajándékba :)

mert én imádom őket :)

2009. szept. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
76%
kamuzik!!!!!!
2009. szept. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!