Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan edzhetném meg magam,...

Hogyan edzhetném meg magam, hogy ne legyek ennyire érzékeny?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben nagyon érzékeny vagyok, ha pl. látok egy vak embert, vagy magatehetetlen időseket, beteg gyermekeket, vagy épp lesérült állatokat a sírás kerülget. tudom, jó az ha empatikus az ember, de ez meg már néha túl sok! De nem tudom kontrollálni.. egyszerűen könnybe lábad a szemem..


Tehetnék valamit ez ellen?


2013. márc. 2. 00:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi a nemed?Hány éves vagy?
2013. márc. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nehez ez. En 2 eve jarok terapiara. Mostanra vagyok amolyan ok allapotban. szerintem ha van idod olvasni, kezdj el keresgelni ezzel kapcsolatos konyveket. Sokmindenre talalsz akkor valaszt es magad is jobban megismered. Az mar nagyszeru, hogy felismerted, hogy valami nem ok.

En magam is nagyon erzekeny vagyok. De mindig magamba folytottam mindent, ennek szep kis panikbetegseg lett a vege. Mindenki mas. Van aki erzelmileg annyira sekelyes, hogy siman lerazza magarol a dolgokat es vagyunk mi, a mindenen ragodok...

Onismereti konyvek, erzelmek kezelese, onismeret!!!! Olvass.

2013. márc. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod. Akkor utána keresgélek a neten. Tudom rossz ez is, de inkább legyek túlságosan empatikus, mintsem érzéketlen. De azért nyilván változtatni kell ezen! már csak magam miatt is..

Első: 23 éves lány vagyok.

2013. márc. 2. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!