Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ennyire szerencsé...

Miért vagyok ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Semmi sem sikerül, bármibe belefogok az nagy valószínűséggel kudarcba fullad.Pl.többször próbálkoztam főiskolával de mindegyiket otthagytam. Kinéztem magamnak egy okj-s képzést, amire jelentkeztem is, de már most nincs kedvem az egészhez, mert előre kiküldték az anyagot és nagyon nehéz, alig értek belőle valamit, mintha kínaiul lenne,ráadásul pár héten belül vizsgáznom kell belőle. Munkám már több éve nincs, nem tudok elhelyezkedni, és annak ellenére,hogy már jó pár helyre elküldtem az önéletrajzom, nem tettem meg mindent,hogy sikerüljön munkát találnom, mert visszatart a félénkségem. Szóval összefoglalva semmi önbizalmam, a családom egy része hülyének néz, ismerőseimmel már nem is merek találkozni, nehogy megkérdezzék,hogy mi van velem és válaszolnom kelljen. Hogyan tudnék kilábalni ebből az állapotból? Nagyon szenvedek...sokszor próbálok ellene tenni, de sosem sikerül, mindig visszazuhanok ugyan abba az állapotba.
2013. márc. 16. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj olyan munkát találni, ami nem túl nehéz, és szeretnéd is csinálni. Ha nem megy a főiskola, akkor ne erőltesd szerintem...és több önbizalmat! (tudom, könnyű mondani) Sok sikert! :)
2013. márc. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dani900 ***** válasza:
100%

Had idézzek valamit:

nem tettem meg mindent,hogy sikerüljön munkát találnom, mert visszatart a félénkségem.


Nos?

Ki irányít téged: Te vagy a Félelmek?

2013. márc. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Danika látom, nem csak Csernust olvastál, hanem sok-sok lélektani, filozófikus, önértékelési könyvet! :)
2013. márc. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dani900 ***** válasza:
82%
:)
2013. márc. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!