Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy ilyen dolgokat nézegetek a neten? Ha valaki ezt elárulná nektek, mit gondolnátok róla?

Figyelt kérdés

Engem nagyon érdekelnek azok a dolgok, amiket nem mutatnak meg az embereknek.

Pl olyan természetesen mondják a hírekben, hogy egy balesetnek ennyi meg annyi ldozata volt, ezt lelőtték azt lelőtték..

Vannak olyan oldalak, ahol ezekről képeket tesznek közzé, és videókat is. Van sok olyan videó, ahol terroristák vagy drog cartelesek lefejeznek embereket, meg nagyon durva balesetet szenvedett emberekről fényképek, ahol a felismerhetetlenségig összeroncsolódott a teste.


Szóval ilyeneket napi szinten nézek itthon egyedül, mindig megnézem az összes újat amit felraknak -mert minden nap felkerülnek a legfrissebb aktualitások.

Viszont amikor állatokkal kapcsolatos, azt nem bírom végignézni és nem is nézem.



2013. ápr. 6. 21:55
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
és hát ugye ez a valóság, és úgy gondolom nem árt tudni, hogy mik történnek a nagyvilágban.
2013. ápr. 6. 21:57
 2/14 anonim ***** válasza:

Nincs meg tiltva hogy miket nézhet az ember neten.

Mindenkinek meg van a saját egyéni érdeklődésű köre.

Szerintem ez normális.

2013. ápr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is szoktam néha nézni. Habár nekem az állatosak jobban tetszenek.
2013. ápr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
miért ne lenne normális? érdekelnek a hírek
2013. ápr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az ilyenekből lesznek a deviáns, elmebeteg, erőszakos emberek.
2013. ápr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha megtudnám rólad, már óvatosabb lennék a közeledben. Az én szememben aki ilyesmit képes nézegetni szórakozásból, az nem normális.
2013. ápr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sőt, beteg.
2013. ápr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem szórakozásból nézem, hanem mert érdekel hogy mik történnek, de az cenzúrázatlanul.

Meg az is, hogy milyen elvetemült emberek vannak a világon, akik mi mindent képesek megtenni.

2013. ápr. 6. 22:47
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ez csak duma. Attól, hogy nem nézem még tudom mi történik, ha csak olvasok róla.


Miért kell látnod szétroncsolódott testeket, stb? Mi a jó ebben? De őszintén.

2013. ápr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Az ilyeneket nem lehet leírni képek/videók nélkül. Engem pl igenis érdekel, hogy hogyan zajlik egy megkövezés az araboknál, hogy hogyan néz ki egy test ha átmegy rajta egy kamion, vagy a háborúk áldozatai.

Az egyik értelmesebb ilyen oldalon egész komoly dokumentumokat gyűjtöttek össze az iraki háborúról, és katonák beszámolóit, saját tapasztalataikat is el lehet olvasni, kommentelni is, és szerencsére nincsenek tabutémák. Pl érdekes, hogy a Poszttraumatikus stressz szindróma nem is a háborúból hazatért katonáknál jelentkezik inkább, hanem a szakácsoknál, meg az olyan dolgozóknál akik ott voltak, de nem katonaként

2013. ápr. 6. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!