Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy ilyen dolgokat nézegetek a neten? Ha valaki ezt elárulná nektek, mit gondolnátok róla?

Figyelt kérdés

Engem nagyon érdekelnek azok a dolgok, amiket nem mutatnak meg az embereknek.

Pl olyan természetesen mondják a hírekben, hogy egy balesetnek ennyi meg annyi ldozata volt, ezt lelőtték azt lelőtték..

Vannak olyan oldalak, ahol ezekről képeket tesznek közzé, és videókat is. Van sok olyan videó, ahol terroristák vagy drog cartelesek lefejeznek embereket, meg nagyon durva balesetet szenvedett emberekről fényképek, ahol a felismerhetetlenségig összeroncsolódott a teste.


Szóval ilyeneket napi szinten nézek itthon egyedül, mindig megnézem az összes újat amit felraknak -mert minden nap felkerülnek a legfrissebb aktualitások.

Viszont amikor állatokkal kapcsolatos, azt nem bírom végignézni és nem is nézem.



2013. ápr. 6. 21:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi beteg.

Mivel ilyet nem láthatsz a tv-ben, így teljesen természetes, hogy érdekelnek az ismeretlen dolgok.

Valószínűleg majd elmúlik az érdeklődésed, mikor már természetessé válik számodra, de attól még nem kell tőled félni, ha normálisan gondolkodó ember vagy, akkor nem teszel semmi ilyesmit.

2013. ápr. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát, te dolgod, de én ahogy írtam is, elkerülöm az ilyen embereket, mint te, ha megtudom róluk. Kivéve ha egyébként jól kijövök vele, de akkor is óvatosabb leszek.
2013. ápr. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
menj el helyszínelőnek (vagy ,mi az izének)! ;)
2013. ápr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Egyébként az embereket vonzza az ilyesmi. Miért van egy baleset, vagy tragédia történésekor annyi bámulódó?

Rádióban hallottam, hogy a katasztrófa filmek segítőleg hatnak, akár egy valós szituációban az agyunk gyorsabban végrehajtja a helyes reakciót, ha előtte már látta. Ilyesmi lehet ezeknek a videóknak nézése is. Illetve ha már láttam képen egy szétroncsolódott fejet, akkor lehet egy valós balesetkor a látvány nem fog (annyira) sokkolni, és segíthetek a mentésben.

2013. ápr. 8. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!