Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

11 éves vagyok, lány.

Soha nem sikerül semmi.. Most elkezdtem szeptemberben egy sportot,nem megy, pedig sokat gyakoroltam.

Vannak dolgok a matekban, ami nem megy a fejembe, vagy gyorsan elfelejtem.

Nem nézek valami sok filmet/sorozatot, ez pár osztálytársam szerint ez ciki.

Nem kapok pénzt! Csak havonta kapok 500 ft-ot, néha nagyritkán mamám ad egy 1000 ft-ost. Más osztálytársamat meg megdobják hetente egy 20.000-sel..

Nem megyünk nyaralni! Osztálytársamék mennek mindenfelé..Egyiptom, Kehida, és meg max. a Mogyoródi Aquaparkba fogok eljutni, azt is én fizetem, még anyám jegyét is. Egész nyáron nem csinálok semmit, mert nincs pénzem.

Csak 8000 ft-om van, és az osztálytársaim szerint egy nagyon ciki.

Nem megyünk soha szórakozni, vásárolgatni, pedig nem nagyon lakunk messze Budapesttől!

Ha veszünk is valami ruhát, ami nagy ritkán van, akkor biztos csak ide a kis városunkba, osztálytársamék egy db pólóért is felmennének Pestre.

Csúnya a házunk! Borzalmasan néz ki.. És a legcsúnyább az én szobám, tesómét megcsinálták gyönyörűen de az enyémet nem akarják! Ezért néha már azt érzem, hogy utálom a anyámat, mindent megtesz a tesómért, értem nem. (Tesóm ha nincs nyári szünet akkor 5 napot nincs itthon, mégis az ő szobáját kellett megcsinálni, az enyémet meg soha)

Nincsenek rendes barátaim! Akik vannak, azok is jól átb*sztak. Csak egy pár ember van, akivel jól lehet érezni magad, és nem mondják meg hogy ez milyen ciki stb.. De ővelük se tudok sokat találkozni csak suliba max. nyári szünetben.

Nem kapok karácsonyi ajándékot soha! Csak a legutóbbira kaptam egy telefont, de fizettem belé 6000 ft-ot. De előző években soha semmi, mert a szülinapom karácsony előtt 4 nappal van, és egybevonják az ajándékot, de nagyon sokszor volt, hogy se szülinapi, se karácsonyi ajándékot nem kaptam. Névnapomra is a nagy semmi.. Max. egy felköszöntés..

Apám sokszor veszekszik anyámmal. Szörnyű ezeket hallgatni minden 2. nap..

MÉRT VAGYOK ILYEN SZERENCSÉTLEN?

MÁS BEZZEG MINDIG MINDENT MEGKAP EGY SZÓ NLKÜL, NEKEM MEG SZENVEDNEM KELL!



2013. ápr. 22. 15:39
 1/4 anonim válasza:

Kérlek, kérlek, kérlek,nézd meg ezt.

Lehet, hogy még nem érzed ezt át, de nekem, rengeteget segített. Feliratos, az igaz, de csodálatos.

Biztos vagyok benne, hogy segíteni fog, hogy máshogy lásd az életed, hogy megbecsüld a dolgokat. Én sem vagyok jobb helyzetben nálad, de boldog vagyok, mert már tudom, hogy minden attól függ, hogyan állunk hozzá. Remélem tetszeni fog. Ja. És sokan elkövetik azt a hibát, hogy az első pár percnél abbahagyják. Ha változtatni szeretnél az életeden, nézd végig. Gondolkodj rajta. 18L

http://www.youtube.com/watch?v=HFmQTT87nmc

2013. ápr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem néztem végig mert most nincs időm de végigfogom. de az első 10 percben már nagyon sajnáltam őt :( és tényleg.. vannak sokkal szerencsétlenebb emberek... én még a jobbik felén vagyok.. köszönöm hogy elküldted ezt a videót, sokat segített :)
2013. ápr. 23. 18:55
 3/4 anonim ***** válasza:

NEM VAGY SZERENCSÉTLEN !!!

Nem néztem még meg a videót , de megfogom ! Van amikor semmi sem sikerül , és van amikor az élet az arcunkba röhög , de fel a fejjel ! Te is csak egy egyszerű lány vagy . Neked is vannak problémáid ahogy másoknak is ! Az osztálytársaidra sose hallgass ! Nem ciki ha nincs pénzed és nem tudtok mondjuk elmenni nyaralni . Nem attól szerencsés az ember hogy nyaralni megy , hanem hogy nap mint nap úgy kell fel hogy örül a reggeleknek és a mi napnak !!

2013. ápr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. ápr. 26. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!