Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitévő legyek? Elég lusta...

Mitévő legyek? Elég lusta vagyok mostanság.

Figyelt kérdés

Az a bajom,hogy mostanság sokat vagyok itthon és az asszony meg dolgozik...Pl ma ígértem,hogy főzők meg ilyenek,de nem tettem meg,most meg furdal a lelkiismeret....(barátnőm)

29 éves srác vagyok,lustaság miatt nem csináltam szinte semmit....

Nem vagyok papucs.....


2013. máj. 10. 20:26
 1/5 anonim válasza:
100%
Legyen benned akaraterő.Szedd össze magad.Nekem a lányom mellett tudod milyen jó lenne lustálkodni.Még se tehetem.
2013. máj. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Ha MEGÍGÉRTED, akkor ne itt irogass, hanem kellj fel és állj neki főzni!!!!!!!!

Estére boldogabb leszel, és még a párod is!

2013. máj. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak addig kell erőt venni magadon amig elkezded. Utána menni fog. Én is utálom a házimunkát és gyakran azért csinálom csak, hogy ne legyen balhé a mosatlan miatt, vagy mert nincs kaja a hűtőbe. :)
2013. máj. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Néha olyan jó lenne lustának lenni. Mert ez nekünk kényelmes. De szeretteink miatt ne lustuljunk már el.

Magunk miatt se, mert most ugye furdal a lelkiismeret, ami nem éppen kellemes. Mikor rám tör(ne) a lustaság, jó zene, és irány a konyha. Tv, számítógép bekapcsolás 0, mert ott ragadok. Hajnalban irány a kert, mert imádom a csendet, a madárcsicsergést, a napfelkeltét. Még az sem veszi el a kedvem, hogy a tegnap elültetett virágaimat kifeküdték a macskák. Na, azért nem örültem neki...

Keresd meg az alkotás élményét. Ez most fellengzős lett, bocsi. Gondolj bele, hogy örül a barátnőd, kajával várod.

Akit szeretünk, arról gondoskodunk, etetjük.

Nem kell papucsnak lenned a főzéshez, takarításhoz. Csak egy szerető társnak.

2013. máj. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat és a biztatást,egyébként szeretek főzni az egyik hobbim,de a mai nap nem tom mi lelt,még a futást is kihagytam,pedig mindennap járok....a Tv és a gép ma elvette az eszem,elő kell vennem a gondoskodó szerepem,és minden elektronikai kütyüs sutba kell dobnom,le kellene mondanom róluk,kezdek a rabjuk lenni,ami már saját ön megtartoztatásra kezd sarkalni...El kell gondolkodnom ,mi a fontosabb,össze szedem magam,és a sarkamra állok.... :)
2013. máj. 10. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!