Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék, hogy boldog...

Mit tehetnék, hogy boldog legyek? 20/F

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok még előttem sok-sok év, de úgy érzem az élet sok fontos részéről lemaradtam. Nem volt még párkapcsolatom, nagyon szerettem volna mindig is, többnyire kedves vagyok az emberekhez, sokan szeretnek. De nem tudják mit érzek legbelül, nem tudom elfogadni a kinézetem, annyira utálom magam, hogy nem szeretnék már senkit, pedig van egy lány akivel jóban vagyok. Akiért megszakad a szívem, de mégsem lépek, nem akarok, mert tudom, hogy mi vagyok. Mindennél jobban vágyom rá, de mégis örökre egyedül akarok maradni. Keresem a veszélyt, a sérülések, inkább csak ösztönöznek, rajtam már azok is csak javítanak. Eltakarnám az arcom örökre, hogy soha többe senki ne láthassa. Sűrűn keringenek a fejemben öngyilkos gondolatok, néha amikor fáj a szívem a lány után, késztetést, hogy megfogjam a kést és átszúrjam vele a szívem, de vannak még dolgok amiket véghez kell vinnem. Gyenge vagyok lelkileg, nem bírom a csalódást. Pedig ez a világ annyira szép, tele van gyönyörű lányokkal, akik közül sokaknak beletiportak már a fiúk a lelkébe, és panaszkodnak, de hiába én sokra a lányokat, sohasem hagynám cserben őket, annyira jó lenne boldoggá tenni egyet, de úgy érzem ezt nekem nem lehet.

2013. máj. 30. 01:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szedjél antidepresszánst.
2013. máj. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Rosszul állsz a dolgokhoz. Még ha nem is hinnéd, hogy bárkinek is kellenél úgy, ahogy vagy, ez semmiképp sincs így. Nincs olyan ember, aki nem kellene senkinek.

Ha nem próbálkozol sosem fog kiderülni, hogy sikerülhet-e olyan lányt találnod, aki szeretni őszintén.

2013. máj. 30. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De mivel tudom, hogy milyen vagyok, és utálom magam nem tudom elfogadni, gondolkoztam már milyen plasztikai műétek segíthetnének, de kb a fejemet le kellene cserélni úgy, ahogy van. Akinek meg én kellenék az nem kellene nekem, úgy meg mi értelme egy párkapcsolatnak, ha az egyik fél bármikor lecserélhető.
2013. máj. 30. 11:16
 4/21 anonim ***** válasza:

Jó öreg álszentség. Kéne egy csaj meg boldoggá akarsz tenni, de külsőre azért kéne a legjobb. Ahogy magadban is csak a külsőt látod meg úgy másokban is. Lehet egyszer meg kéne próbálkozni olyan lánnyal aki nem tetszik, aztán meglátnád mekkora érzelmi tölteted tudnak adni.

És nem hiszem, hogy csak a túlsúlyos fogatlan lányoknál lenne esélyed.

Persze ezt hiába mondom, ha magadról így vélekedsz.

2013. máj. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Na igen, direkt nem említettem az álszentséged a második kommentemben, mert 100%-ra tudtam, hogy te magad fogod felhozni.


Ez a legnagyobb gond veled látod? Bombázó 10/10-es nőt szeretnél magad mellé, de közben magadat szarra se tartod. Mit gondolsz, ez mennyire reális?


Vannak emberek, akik boldogtalanok maradnak örökre, mert ilyen hülyén gondolkoznak, mint te. Lehet, hogy kinyírod magad pár év múlva, de az is lehet, hogy befordulsz és valami hobbinak fogsz élni... vagy változtathatnál a hozzááálásodon, hogy megtaláld azt a lányt, akivel boldog lehetsz.


Csak rajtad áll az egész... nekem tökmindegy mit fogsz csinálni.

2013. máj. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Tévedtek nekem egy 10/6 os simán jó lenne. Egyáltalán nem zavar ha kicsit teltebb. És csak beszélgetés után ismerhetem meg őket belülről. Szóval hiába látok meg egy lányt akinek bele szeretnék a belső tulajdonságaiba, ha sohasem beszélek vele, a külső fog meg először.. a belső pedig nagyon fontos, de akkor is bárki mondhat akármit, a külső nagyon is fontos... És lehet, hogy egyszer kinyírom magam, de egész életben a sportba temetkeztem, ez az amiben a legjobban örömömet lelem. De még vannak céljaim amiket meg akarok valósítani, ameddig fiatal vagyok, és jól megy a sport. Utána már ez is értelmetlen.
2013. máj. 30. 17:22
 7/21 anonim ***** válasza:
10/6 még mindig erős, ha magadat ocsmánynak tartod.
2013. máj. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Ha sportolsz akkor jó tested van, az már bőven elég amúgy sem hiszem el hogy világ rondája vagy, te nem vagy kompetens megfigyelő ebben. Egy kép jó lenne, de így a véleményem ez marad.

Ha annyira fontos a külső akkor eddig milyen lánnyal lett volna lehetőséged, de te nem akartad?

Végére meg annyit hogy ez a számozás nagyon sértő, megkülönbözteti az embereket, és kisebbség érzést kelt holott ami neked 6/10 az lehet másnak 10/10 és fordítva.

Ne rangsorold a nőket, kezdésnek megteszi, ha annyira tiszteled őket, akkor nem mondasz ilyeneket.

2013. máj. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Lehetett volna már, de én nem akartam, tetszett a lány, de a belsője nem, egy másik lánynál pedig úgy éreztem nem kéne ebbe belemenni. Ha ránézek egy lányra vissza sem néz vagy elrántja a tekintetét. Amúgy a lányok nagy része tetszik, vagy elfogadható szóval azért ritka ha valamelyik nem jön be. Amúgy nincs jó testem, túl vékony vagyok.
2013. máj. 30. 18:40
 10/21 anonim ***** válasza:

De sportolsz csinálsz valamit. Most ha az pl kerékpározás(csak mert ők pl tipikusan vékonyak) az is valami. Más még ennyit se tesz meg magáért. És a vicc az egészben, hogy még annak is van barátnője.

Egyik barátnőm pl egy túlsúlyos pasival van, de őt ez nem zavarja és szereti.

2013. máj. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!