Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék, hogy boldog...

Mit tehetnék, hogy boldog legyek? 20/F

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok még előttem sok-sok év, de úgy érzem az élet sok fontos részéről lemaradtam. Nem volt még párkapcsolatom, nagyon szerettem volna mindig is, többnyire kedves vagyok az emberekhez, sokan szeretnek. De nem tudják mit érzek legbelül, nem tudom elfogadni a kinézetem, annyira utálom magam, hogy nem szeretnék már senkit, pedig van egy lány akivel jóban vagyok. Akiért megszakad a szívem, de mégsem lépek, nem akarok, mert tudom, hogy mi vagyok. Mindennél jobban vágyom rá, de mégis örökre egyedül akarok maradni. Keresem a veszélyt, a sérülések, inkább csak ösztönöznek, rajtam már azok is csak javítanak. Eltakarnám az arcom örökre, hogy soha többe senki ne láthassa. Sűrűn keringenek a fejemben öngyilkos gondolatok, néha amikor fáj a szívem a lány után, késztetést, hogy megfogjam a kést és átszúrjam vele a szívem, de vannak még dolgok amiket véghez kell vinnem. Gyenge vagyok lelkileg, nem bírom a csalódást. Pedig ez a világ annyira szép, tele van gyönyörű lányokkal, akik közül sokaknak beletiportak már a fiúk a lelkébe, és panaszkodnak, de hiába én sokra a lányokat, sohasem hagynám cserben őket, annyira jó lenne boldoggá tenni egyet, de úgy érzem ezt nekem nem lehet.

2013. máj. 30. 01:02
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Hiába a plasztikai sebész, túl sok rajtam a cserélni való, konkrétan a fejem. Sportolok, ez az egyetlen örömforrás az életemben..
2013. jún. 8. 23:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!