Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék, hogy boldog...

Mit tehetnék, hogy boldog legyek? 20/F

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok még előttem sok-sok év, de úgy érzem az élet sok fontos részéről lemaradtam. Nem volt még párkapcsolatom, nagyon szerettem volna mindig is, többnyire kedves vagyok az emberekhez, sokan szeretnek. De nem tudják mit érzek legbelül, nem tudom elfogadni a kinézetem, annyira utálom magam, hogy nem szeretnék már senkit, pedig van egy lány akivel jóban vagyok. Akiért megszakad a szívem, de mégsem lépek, nem akarok, mert tudom, hogy mi vagyok. Mindennél jobban vágyom rá, de mégis örökre egyedül akarok maradni. Keresem a veszélyt, a sérülések, inkább csak ösztönöznek, rajtam már azok is csak javítanak. Eltakarnám az arcom örökre, hogy soha többe senki ne láthassa. Sűrűn keringenek a fejemben öngyilkos gondolatok, néha amikor fáj a szívem a lány után, késztetést, hogy megfogjam a kést és átszúrjam vele a szívem, de vannak még dolgok amiket véghez kell vinnem. Gyenge vagyok lelkileg, nem bírom a csalódást. Pedig ez a világ annyira szép, tele van gyönyörű lányokkal, akik közül sokaknak beletiportak már a fiúk a lelkébe, és panaszkodnak, de hiába én sokra a lányokat, sohasem hagynám cserben őket, annyira jó lenne boldoggá tenni egyet, de úgy érzem ezt nekem nem lehet.

2013. máj. 30. 01:02
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Jah vannak ilyen mákerek, vannak kockák, nekik is van nőjük, már amelyiknek, amelyiknek nincs az meg úgy el van merülve a játékvilágban, hogy nem is érdekli. Jó lehet ha azért tudnak szeretni ami vagy.

De engem ne is szeresen így senkim holott erre vágyom, de nem tudok szembenézni önmagammal...

2013. máj. 30. 22:06
 12/21 anonim ***** válasza:
Komolyan most mit vársz akkor? Mit szeretnél? Ami reális is. Jó lenne ha küldenél magadról egy képet mert így bármit mondasz úgy se hiszem el. Hidd el láttam már olyan nőket olyan pasikkal, hogy életbe nem gondoltad volna.
2013. máj. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Más ember akarok lenni és kész... aki jóképű, jó a megjelenése, akire felnéznek. Ha nem szereted önmagadat, hogy várhatnád el, hogy szeressenek. Nekem ezért sem megy..

Hogy rakjak fel képet?

2013. máj. 31. 17:38
 14/21 anonim ***** válasza:

Feltöltöd egy oldalra, mint a képfeltöltés.hu vagy tinypic.com és belinkeled ide.


Amúgy meg azt kell szeretni, ami van és amennyire lehet felturbózni. Nem lehetsz más ember, hiszen ez vagy te. Nem fog a külsőd megváltozni teljesen soha, de kicsit javíthatsz rajta, ha igényes leszel.

2013. máj. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok igénytelen, mindig foglalkozom a hajammal, nem járok ugyanabban a ruhában, Sűrűn hajat mosok. Használok márkás illatszereket. De ezek mit sem érnek... Nem a ruha meg egyebek teszik az ember. Inkább a pénz... na az ami sokat tud dobni..
2013. jún. 1. 12:41
 16/21 anonim ***** válasza:

Miért, szerinted a ruha ingyen van?


Nem látom a logikát abban, amit mondasz... Mi másra kell neked a pénz, minthogy költsd valamire? Villogni akarsz vele, hogy a ribancokat magadhoz vonzzad?


Amúgy nem is tudom minek írok még mindig neked, mert láthatóan úgyse hallgatsz senkire.... ja de, megvan... unatkozok.

2013. jún. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Ismerek, ilyen embert, undorító ember és boldog, mert ott a sok pénz, ő ezt ki is nyílvánította, hogy gyakorlatilag nincs olyan nő akit ne szerezhetne meg...

Bár ha ezért szeretnek az gáz, de az is elég nagy gáz, ha egy csaj, meg egy csávó azért jönnek össze egymással, mert csak egymásnak maradtak, mert senki másnak nem kellettek..

2013. jún. 1. 22:59
 18/21 anonim ***** válasza:

Hát ha már ezekre a vizekre keveredtünk akkor ajánlom neked Csernus: Férfi című könyvét. Abba rájössz majd hogy nem a pénz tesz boldoggá. És hogy az ilyen emberek érzelmi intelligenciája közel áll a nullához...

Elég szomorú, ha ezekre nézel fel. Mint ha a média átmosta volna az agyad, nem te lennél az első, mindened a hatalom és a siker. Mert ezt látni a tv-ben ez jellemzi a sikeres férfit. Nem pedig egy érzelmileg kiegyensúlyozott családapa 20 éves stabil házasságban.

Tényleg reménytelennek tartom a hozzád hasonló embereket, de nem tudom elfogadni azt a tényt, hogy makacsul ragaszkodnak a logikailag is hibás nézetükhöz.

Mindegy, gondolom ezt a kiírást sem segítség kérésnek szántad, csak pusztán ki kellett írnod magadból és ennyi. Azért ha már úgy is szar az életed, akkor van időd könyv olvasásra, a fentebb ajánlottat ajánlom a figyelmedbe, hátha.

2013. jún. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Nem vágyom túl nagy sikerre, csak, hogy normális legyen minden, nem vagyok egészséges sem és sok mindent megadnék ha ismét az lehetnék, de nem lehet..hiába állok hozzá jobban

a dolgokhoz attól még ugyanazt a szar életet élem...

Tv nem nézem nem befolyásol a média. Sok sok év alatt kialakítottam a magam számára helyes és helytelen dolgokat, ezek szerint gondolkodom. Nem a média befolyásol..

2013. jún. 4. 19:58
 20/21 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy egy lány magadért szeret majd, és nem a kinézeted miatt. Ez igaz is. Sajnos ha nem szereted saját magad (A kinézeted miatt?) Akkor bizony lehet jó ötlet a plasztikai sebész, vagy nem tudom. Sportolj, ilyesmi, mert ha te nem szereted magad, akkor nem fogsz tudni egészséges párkapcsolatot élni.
2013. jún. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!