Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem akarok tovább élni, csak...

Nem akarok tovább élni, csak az öngyilkosság van a fejemben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
5 hónapja apukám meghalt. Azóta az egész világ megváltozott számomra. Apukám volt a mindenem. Azóta csak mennek a veszekedések anyám és a 2 bátyám között. Nincs már miért itt maradnom. Mit kéne tennem?
2013. jún. 7. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el egy pszichológushoz, az öngyilkosság semmire sem megoldás.
2013. jún. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Beszélgess a barátaiddal sokat,az talán elvonja a figyelmedet apukad haláláról,illetve az otthon zajló veszekedésekrôl.Egy kis idô elteltével majd másképpen fogod látni a dolgokat,hidd el.Kitartás!
2013. jún. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
Nem tudom mennyire hisze Istenben, és én most nem akarok neked nagyon prédikálni,de ha öngyilkos leszel,tuti nem jutsz a mennybe.Mert az teljes kijelentés afelől,hogy nem (eléggé) hiszel Őbenne.Szal irány pokol.
2013. jún. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mielőtt meghalnál, olvasd el ezt:


[link]

2013. jún. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, rossz után mindig jó jön. És még előtted az egész élet. Másnak is halt már meg az apja és ők is hasonlóan szerethették mint te. Én ismerek egy lányt akinek 2 éve halt meg az anyukája. Meg sem fordult a fejében az öngyilkosság, ő erős maradt. Tegyél te is így. Nem szabad feladnod! Az azt jelenti, hogy gyáva vagy és megfutamodsz. Csak a gyenge és gyáva emberek lesznek öngyilkosok. Arra is gondolj, hogy a szeretteidnek mekkora fájdalmat okoznál. Nem szabad hülyeséget csinálni.
2013. jún. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne légy öngyilkos.Nem mondom,hogy elmúlik fájdalom amit most érzel csak azt hogy enyhülni fog a hiánya örökre megmarad.

Nekem 13éve halt meg édesapám és mind a mai napig FÁJ.mivel időközben a házunk is leégett egy fénykép vagy emléktárgy se maradt csak az emlékképek... most se tudok már értelmesen írni.

ne légy öngyilkos!!!!!!!

2013. jún. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!