Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ilyen szerencsétl...

Miért vagyok ilyen szerencsétlen? :' (

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki találkozik egy másik csávóval. Havonta találkoznak. És ki tudja, hogy mit csinálnak együtt. A barátnőm pedig folyton úgy beszél velem, mint, ha csak egy kapcarongy lennék. Próbálok hozzá kedves enni sok apróságban. De ő folyton szakítással fenyegetőzik.

Nincs munkahelyem se. Van két szakmám, de az egyikből el akarok helyezkedni. A családom pedig a másikba akar engem elhelyezni, ami nekem nem tetszik.

Mostanában lelkileg nagyon magam alatt vagyok. Gyakran gondolok az öngyilkosságra és vagdosom magam. Bizonytalan vagyok és nem tudom, hogy mit tegyek. Félek, hogy mindent elveszítek és nem lesz olyan életem, mint amilyet szeretnék (szép, okos, odaadó feleség és négy gyerek meg egy jó munkahely, ahol jól kereshetek és tudok időt is szánni a szeretteimre). Ettől jobban félek, mint a haláltól. Legszívesebben felakasztanám magam, de valami gátol benne. Mintha nem lenne hozzá elég bátorságom.



2013. jún. 26. 12:29
 1/8 anonim válasza:
Nincs bátorságod szakítani! Az a lány nem hozzád való és amíg nem tudsz tovább lépni addig esélyed sem lesz normális életre! Szakíts, nyiss a világ felé és adj esélyt valaki másnak aki szeretni és megbecsülni!
2013. jún. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kicsi angyal *-* válasza:
jol jegyezd meg:senki nem erdemli meg azt hogy eldobd az eleted miatta,soha ne add fel mert eljon az az ido amikor elered a celod. A baratnod pedig nem erdemli meg hogy szeretsd
2013. jún. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Bocs, szeretni fog és megbecsülni...

A Te életed a Te kezedben van és csak Te változtathatsz rajta!

2013. jún. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az utolsónak igaza van! a saját életedet úgy kell élned ahogy akarod! de ehhez meg kell érte dolgoznod!nem hagyhatod hogy a Te életed menjen tönkre, mert más rosszul bánik veled!
2013. jún. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Skywalker33 ***** válasza:

Halihó!


az élet végtelenül értékes! Nézd meg hogy özönlenek a bogarak, az emberek...stb az életbe!

Csak a (szellemi) fény gyógyít, keress egy imakört, spirituális csoportot, együtt könnyebb!

Nem az elvárásoknak kell megfelelned hanem az Életfeladatonak.

Még nem hiszed de lehetsz végtelenül boldog ezen a földön.


csoki :)

T.

2013. jún. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hy!

Ne haragudj de szerintem a barátnődet dobnod kéne Neked ,mert Te vagy a lábtörlője.Ha szeretne akkor nem járna félre(havi egyszer,és tuti hogy van valami ezt te is tudhatnád,mert férfi és nő közt nincs barátság).A másik pedig hogy állandóan azzal fenyeget hogy szakít veled.Tehát akkor most ő nem azért van veled mert szeret téged!Figyu!Legyél tökös,osszad ki a csaj és ha kell dobd is ,mert ezzel csak az idődet pazarlod és más nők elöl veszed el a lehetőséget.Szóval itt az idő hogy lépj!

Otthon is állj a sarkadra,ne mások mondják meg neked hogy mibe helyezkedj el!Hidd el hogy sokat számít az hogy szereted is amit csinálsz!!!(ez már fél boldogság)

És még valami:Ne akarj öngyi lenni! :) Nem érdemes!Ha korán feladod akkor soha nem leszel boldog!Ilyen problémákkal nem vagy egyedül,mindenki megszívja még akkor is ha van munkája stb...Erről szól az élet hogy vannak céljaid és küzdesz érte!!!Mindig általában ha sokat szomorkodsz mindig jön utána boldogság is!Nem vetted ezt még észre?

2013. júl. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem is szakíts vele, ne durván, csak mondd meg neki, hogy ha ő így áll hozzá, akkor nem is érdemes folytatni a kapcsolatot. Azt jó lenne tudni, hogy hány éves vagy, és mi a két szakmád, na meg, hogy mit akarnak rádtukmálni. Szerezz magadnak egy hobbit, ami feldob, hogy ne legyél magad alatt. (Lehetőleg ne olyat, ami ront az anyagi helyzeteden, fuss, vagy járj könyvtárba. Esetleg fogadj örökbe egy háziállatot, az téged is feldob és az állatnak is jó.) Ne vagdosd magad, és főleg ne legyél öngyilkos! Szorítok neked! :) Bízz önmagadban! Nem vagy szerencsétlen, csak minden rosszul jött össze! Esetleg szakítás után kérdezd meg a barátnődtől, hogy mi volt veled a baja! Légyszíves majd írd meg a fejleményeket kommentbe. Remélem helyrejönnek a dolgaid!
2013. aug. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia! Igy két és fél év után mi a helyzet veled? Kiváncsi lennék.
2016. márc. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!