Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 5 éve párkapcsolat nélkül....

Tatabanya kérdése:

5 éve párkapcsolat nélkül. Milyen ötleteitek lennének, a helyzet változtatására?

Figyelt kérdés
28 éves lennék, eddig se voltam csajozós de 5 éve senki se tudtam megismerni, barátaim nincsenek, inkább ismerősök akikre aligha lehet számítani, férfiakkal teli gyárban dolgozok. Netes társkeresőkön elutasítanak. Helyi szórakozóhelyeken 1:5 a felállás lány-fiú téren. Nem vagyok kétségbe esve, csak néha gondolkodok el az élet értelmén, egyszer próbáltam az akasztást, de hatalmas az ember életösztöne az ág is eltört a kapálózástól és megfogadtam, hogy többet ilyet nem.

2013. jún. 29. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ilyesmit nem lehet kierőszakolni magunkból. Sportolj, hogy legyen önbizalmad, olvass sokat, hogy jókat lehessen beszélgetni veled, az ismerkedésnél pedig csak lazán...
2013. jún. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jelenleg is egyetemre járok levelezőn, ott is próbáltam szaktársakat elhívni, de mindig volt valami kifogás, így az is a vonatállomás-iskola épület útvonalra szűkült. itthon edzek sportosnak is mondható vagyok. tegnapi próbálkozásom eredménye szintén elutasítás volt, egy pohár ital felajánlása után, képembe vágták, hogy nem akarnak velem ismerkedni...
2013. jún. 30. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!