Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért félek mindentől?

Miért félek mindentől?

Figyelt kérdés
Nektek is volt ilyen korszakotok? Tudom,vagyis gondolom,hogy nem mindenkinek,mert az én bnőim nem ilyenek. Példa rám: nem merek boltba menni,mert félek,hogy rosszul adok neki pénzt,vagy hogyha túl sokat nézlődök,akkor megkérdezi tőlem,hogy mit akarok,akkor ha hirtelen jön a kérdés,és válaszolok,rekedt a hangom,mindig ideges vagyok,még akkor is,amikor suliba megyek,hogy ki néz meg,és ki mondd akármit rólam a hátam mögött,ha suliba egyedül megyek,ideges vagyok,hogy nem tudom kinyitni az ajtót ( :] ) vagy elkések,vagy nem tudom milyen órám lesz.Meg ha anyuval megyünk be a boltba,még akkor is ideges vagyok,ha fogszabályzásra megyünk,akkor is,vagy ha vmi baráti találkozásra,akkor is.Miért??? Mi lesz majd nagyobb koromban,nem merek odamenni egyetlen fiúhoz sem.
2009. nov. 4. 22:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudom neked ez nagyon durva de elfog múlni! Ez enyhe depresszió, önbizalomhiány, és túlzott MEGFELELNI AKARÁS!

(Nemvagyok pszihológus, de énis ilyen voltam.)A tanácsom: google: vezetett meditáció mp3. Próbáld ki, remélem minél hamarabb elmúlik ez a korszakod!!!

2009. dec. 15. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! Mostanában már kezdek kigyógyulni belőle!
2009. dec. 15. 17:37
 13/13 anonim ***** válasza:
ez inkább paranoid személyiségzavar a skizofrénia tudathasadás két éned van vagy több de nem tudom inkább menj el pszihologushoz nekem is ilyesmim van de csak magamat diagnosztizáltam nincs rá bizonyitékom meg pénzem se szakemberre..
2014. ápr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!