Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetek ha már mindent...

Mit tehetek ha már mindent elrontottam és sehogy sem hozhatom helyre, soha?

Figyelt kérdés
Nincs már mit várnom az élettől. Megbetegítettem magam, ami az egész életemet pokollá teszi/tenné ha ki akarnám várni. Nincs senkim és semmim, de ez még elviselhető lenne. De már soha sem lehetek egészséges, és ez a legszörnyűbb érzés. Így akarjam leélni az életemet? Egy normális párkapcsolatom sem lehet ezek miatt. Egyedül, betegen kéne élnem még 50-60 évet? Ti mit tennétek?? Jogos lenne ha megölném magam? Tudom hogy mit sem számít hogy jogos-e vagy nem, de mégis, az ember szeretné, ha nem azt mondanám róla hogy ez de hülye volt hogy megölte magát, hanem megértenék.
2013. szept. 24. 13:40
1 2
 11/20 anonim válasza:
Fiú vagy vagy Lány?
2013. szept. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
lány vagyok, de ez miért számít?
2013. szept. 24. 15:39
 13/20 anonim ***** válasza:
Így kijelenteni előre, hogy semmit nem lehet helyrehozni, és egyedül kell leélni az életedet, szerintem nem lehet. Még ha a betegséged nem is gyógyítható, nagyon sok más dolgon tudsz javítani. Csak gondolj bele, hányan élnek tartós betegséggel vagy fogyatékossággal. Biztos vannak klubok, ahol szerezhetnél barátokat, akikkel segíthetnétek egymásnak a betegséggel való együttélésben, és talán még egy párkapcsolat is alakulhat valakivel. A lényeg, hogy legyél egy kicsit nyitottabb.
2013. szept. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Önsajnáltatás nem kell senkinek és nem lesz előrébb tőle senki...

A lelki betegség is betegség, aki azt mondja, hogy nem betegség, annak még nem volt része benne és nem tudja milyen is az. Egyébként meg, ha ennyire súlyos a betegséged csinálj elméleti dolgokat. Tanulj, válj hasznára az emberiségnek és ne dobd el feleslegesen az életedet. Rengeteg dolog van a mai világban, amiben a gondolkodással lehet előrejutni. Ez rajtad áll.

2013. szept. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

#13 ha olyan bajom van, akkor inkább egyedül maradok hogy legalább mást ne terheljek vele, nem??


#14 már bocsánat, nekem pszichológus mondta hogy szorongásos depresszióm és személyiségzavarom van, szóval TUDOM, hogy milyen. de ez egy nagy ba romság, mert ennek van oka és tudom, hogy mi, az hogy fizikailag beteg vagyok. ha ez nem lenne semmi bajom nem volna. ennyit a lelki 'betegségekről'.

és engem ez nem érdekel, nem akarok hasznos lenni. én csak boldog akarok lenni (olyan nagy kérés ez??), és így nem lehet. önsajnáltatás vagy nem, ez a helyzet!

2013. szept. 25. 11:49
 16/20 A kérdező kommentje:
#14 plusz még gyógyszert is szedek rá. szóval van róla papírom ha érdekel.
2013. szept. 25. 11:49
 17/20 A kérdező kommentje:
jajj.. én már mikor annó kikerültem a középiskolából akkor azt mondta hogy az életbe többé egy büdös szót nem fogok tanulni.. előbb kötném fel magam, elég volt abból a sza rból 12 év, az OKJ-s képzés pont elég nekem
2013. szept. 25. 11:52
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekem a testvérem pánikbeteg lett a múltban történt dolgoktól, többször voltak komoly szintű fulladásos rohamai, ájulásai. Évtizedbe került ez valamilyen szinten uralnia és vele együtt élnie. Ne mond, hogy ez nem betegség. Függ az egyén természetétől is ez, de ha valaki olyan, hogy nem tudja fejben legyűrni, annak az egész élete pokol lesz. Én ezen kívül más opciót neked nem tudok mondani. Kellenek olyan emberek akik hasznossá teszik magukat az "emberiségért". Lehet ebben is örömöt és boldogságot találni.
2013. szept. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ja és igen, az a 12 év szar szokott lenni mindenkinek, mert ostobaságokat tanítanak kötelező jelleggel, szerintem nincs ember aki szeretné, de ettől még találhatnál olyan dolgot ami érdekel és akkor maga a tanulás lenne az, ami legkevésbé zavarna.
2013. szept. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Szia! Hasonló okból kifolyólag találtam rá erre a topikodra. Nem most lett indítva tudom, de ha gondolod beszélgethetnénk. Ha a Te gondod megoldódott, szeretném a segítségedet kérni. Ha nem oldódott meg, lehet tudnánk egymásnak segíteni.
2015. ápr. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!