Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Öngyilkos akarok lenni. Mit...

Öngyilkos akarok lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok élni. 28 éves vagyok, semmit nem értem el sem magánéletemben, sem a munkában. Járok ugyan most egyetemre de már abból is kiábrándultam, pedig nem lenne sok hátra. Ráadásul bele vagyok rángatva egy jogi procedúrába már lassan 3 éve, amiből már nagyon elegem van. Igazából ez okozta azt hogy már nem akarok élni. Pedig egész vidám fiatalember voltam régen, de most már csak árnyéka vagyok a régi önmagamnak és ez nem is fog visszajönni soha többé. :-(

2013. nov. 16. 12:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én 27 éves lány vagyok,de én is ezeket érzem..
2013. nov. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Csatlakoznék előttem válaszolókhoz. Én jóval fiatalabb vagyok de én már most nem érzem azt hogy folytatnom kéne ezt az élet dolgot. Vannak szüleim, testvéreim, tető a fejem felett olyan dolgaim amiket más még csak a kezében sem tud tartani kapok minden nap ételt italt de nem érzem hogy tőlem több vagy kevesebb lesz bármi is. Öngyilkos hajlamaimat gépes játékokba vagy sorozatokba fojtom mert ilyenkor tudok azonosulni az adott karakterrel. Hiszek a halál utáni életben szóval igazából ez is vonz nagyon. Csak azért írom ezeket le mert én is akartam nyitni egy ilyen kérdést de ha már van akkor gondoltam leírom ide:)Ha a mit tegyek-et arra értetted hogy legyél az akkor a fulladást mondanám az nem tart olyan sokáig.
2013. nov. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 David82 válasza:

Ha valóban reménytelennek érzitek az életet, akkor nézzétek meg ezt a videót: http://www.youtube.com/watch?v=eKXWiCACHWk

egy olyan ember, aki tényleg lehetne szomorú, mégsem az. Tanulhattok tőle valamit. 32:10-től a legérdekesebb.

Azt szeretném, hogy boldogok legyetek.

2013. nov. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Irigyellek kicsit. Gondolj bele. Bármit megtehetsz, hiszen utána úgy is kinyírod magadat, és így nem lesz következménye, nem fognak lecsukni meg hasonlók. A gondjaidat meg úgyis megoldja majd a reinkarnáció. Nem mondom hogy nyírd ki magadat, mert nem akarok bűnrészes lenni meg hasonlók, de tegyed azt ami jólesik..
2013. dec. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Neee! Én szeretlekk!!! Mármint velem is történt soksok rossz dolog, de én erre még nem gondoltam. És nem is fogok. Mert ha most éppen senki sem szeret, akkor mi van? Lehet hogy még fog. És nem tudnék arra gondolni, hogy ok nélkül élek. Biztos hogy van miét élnem, és ha van feledatom, küldetésem, akkor ki vagyok én ahhoz, hogy azt mondjam: Én nem csinálom végig. ? Harcoljatok!!! >:( AZ öngyilkosság végső megoldásnak sem jó. Ha ilyen gondolataitok vannak, nem látjátok a rejtett jót. Mondjuk mikor leesik az első hó. Csak ott állsz az utcán és érzed, hogy neked havazik. Hogy ez egy csoda, amit TE kaptál, ami csak neked üzen. AZért, hogy téged boldoggá tegyen. Vagy mikor látsz egy kisgyereket mosolyogni. AZ a mosoly olyan őszinte!!!! Látod a gyermek arcán, hogy ő még nem látja a rosszat. Képtelen észrevenni a rosszat. Az ő világában a tengernyi jó elnyomja azt a kevés fájdalmat, amit mi felnőttek olyan nagyon érzünk. Mi képtelenek vagyunk látni az apró jókat. Mi már nem örülünk, ha a kedvenc ételünk van ebédre. Nem kötünk életreszóló barátságot egy szimpla "Leszel a barátom?" kérdéssel. Nem szedünk virágot a kertben, hogy odaadjuk agy szerettünknek, csupán azért, hogy lássuk az arcukon a mosolyt. Nem állunk le beszélgetni csak úgy valakivel. Nekünk ez abszurd. Nekünk az a természetes, hogy nem bízunk az emberekben. Pedig kéne. Mert lehet, hogy a meg nem szólított idegenben a legjobb barátod rejlik.De Nem vagyunk már gyerekek. És ezeket a jó dolgokat vagy megszoktuk, vagy meguntuk, vagy elvárjuk. Panaszkodunk, pedig a legjobb dolgokat az életben észre sem vesszük!!! Én nem azt vallom, hogy a remény hal meg utoljára, hanem azt, hogy a remény soha sem hal meg. A remény adjon nektek erőt az élethez! És még ha nem is gondoljátok ezt komolyan akkor is. Az érdeklődésből lesz a kíváncsiság, a kíváncsiságból a próba....és azt hiszem, ez az egyik olyan dolog, aminek egy próba után nem mondhatod azt, hogy kösz nem.
2013. dec. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Úristen de pofán vágnálak szedd össze magad ez önsajnálat

Mindíg mindíg legyen egy célod azért küzdj

Írj privibe ès beszélünk

2013. dec. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!