Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Utálok itthon lenni, de...

Utálok itthon lenni, de baráti társaságom sincs, akikkel el lehessek, szóval már az életkedvem is elment. Hogyan legyen újra életkedvem?

Figyelt kérdés

Itthon csak feszült vagyok, a testvéremből elegem van, az anyám miatt túl sokat aggódok, szóval itthon nem jó, mert csak az unalom és a feszültség van.

Haverjaim nincsenek, szóval nincs kivel elmennem délutánonként, vagy bulizni este.

A környékemen esélyem sincs barátságot kialakítani, mert a többi fiatal szemében egy senki nyomorék vagyok semmi más, meg nem tudok úgy felszabadultan nevetgélni, ami szükséges lenne.

Életkedvem sincs már, se az iskolában, se itthon nem érzem jól magamat (bár akkor már inkább az iskola, ott legalább boldog fiatalok között vagyok, mégha nem is érdeklem őket).

Hogyan szerezzem vissza az életkedvemet, mit tehetnék a jobb kedv érdekében így?


2013. nov. 20. 17:05
 1/3 anonim válasza:
En is ugyanígy vagyok :/
2013. nov. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is így voltam, de bejutottam egyetemre, és most meg keresnének, de le*zarom őket
2013. nov. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezért kellene legalizálni a füvet, komolyan mondom sokkal kevesebb befordult egyén lenne (köztük én is).
2013. nov. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!