Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jogos ha öngyilkosságon...

Jogos ha öngyilkosságon gondolkodom ez miatt?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék már egy társat, férjet, családot, de itt vagyok 28 évesen, 2 éve egyedül és egyszerűen nem akar összejönni. Nem akarok 35-40 évesen szülni, nekem az már későn van, nem akarok hogy a gyerekemnek idős anyukája legyen pl. De elsősorban egy normális pasi hiányzik az életemből már sok mindennel próbálkoztam, de így nem érzem az életnek az értelmét. Nagyon bánt ez a dolog, egyre jobban és kezd felőrölni.
2014. febr. 14. 08:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Öngyilkosság után nehéz szülni...


Nézd, valahol összefügghet, hogy görcsösen gyereket akarsz és ÍGY keresel párt. Ha ez érződik valakin, akkor a lehetséges partnerek gyorsan fel szokták kötni a nyúlcipőt.

2014. febr. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nem...amíg islen gondolkodásod van addig ha lenne párod sem javasolnám aszülést..

99% a szülés utáni depressziónak.

Menj el szakemberhez, mert egyedül nem fogod tudni rendbetenni a fejedben a dolgokat.


Valahol megértelek, nekem van párom a gyerekvállalás mégsem lehetséges, én is 27 vagyok már, és 30 felett nem opciő nálam sem(volt) a szülés...

Muszáj fejben rendbetenni a dolgokat. Én is ezen dogozom, pedig nagyon kilátástalan a helyzetem.

1 éve nincs munkám, amit valahol magamnak is köszönhetek,mmert felőrölt az állandó visszautasítás, vagy inkább az, hogy tudomásul sem veszik a jelentkezeseimet, emiatt már el sem küldöm, mert további kudarcot nem tudok elviselni.


Az öngyilkosság sosem jogos, csak egyszerű gyávaság, és megfutamodás az élet nehézségei elől.

2014. febr. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Nyugi, vannak nálad idősebbek is ilyen helyzetben.

Próbálj a jó dolgokra koncentrálni az életedben, ne arra, ami hiányzik. Ha boldogabb, lazább leszel, akkor jobban "megtalálnak" majd a jó dolgok.

És nem jogos! Sokan ennél sokkal rosszabb élethelyzetben vannak és nem az öngyilkosságon gondolkoznak. Még nagyon sok minden vár rád! Én mondjuk nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen életem lesz 10-20-30 év múlva. És még nem látom előre, hogy mit hoz a sors. De pont ez az érdekes benne.

2014. febr. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:

Nem jogos. Én 26 leszek, és sajnos még nem volt rendes kapcsolatom. (tudjátok, ha nem jópasi az illető...)

Átlagosként nehéz labdába rúgni.


Egy időben még én is így gondolkodtam, de megszoktam.

2014. febr. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
u.i.: keress valami elfoglaltságot és kösd le a feles energiáidat.
2014. febr. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Nem jogos. Ne kerülj ennyire magad alá, sok embernek nincs párja, vagy nem olyan, amilyet akarna/érdemelne, és rengetegen vannak kilátástalanabb helyzetben, mint te.

Valamiért berémisztetted magad a biológiai óráddal, pedig még van időd, és ezt a kétségbeesettséget próbáld meg leküzdeni, mert az ilyen görcsösség nem szokott sikerre vezetni.

Kicsit labilis vagy, az sem kizárt, hogy ennek más oka van, pl társfüggőség. Beszélj szakemberrel, ha ennyire emészt a dolog, mert így csak rontod a saját helyzeted.

2014. febr. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Szerintem mindennek eljön az ideje. Csak addig próbálj megnyugodni. Nem csak Te vagy ebben a helyzetben. Legjobb barátnőmnek lassan 5 éve nincs senkije, mert nem tudta magát túltenni az előző kapcsolatán. Tudom hihetetlenül hangzik, de így van. Egyébként meg ha ennyire görcsösen akarod, akkor nem fog sikerülni. Biztos vagyok benne, hogy Te is mihamarabb megtalálod az igazit, csak nyugi! :)
2014. febr. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

"Én 26 leszek, és sajnos még nem volt rendes kapcsolatom. (tudjátok, ha nem jópasi az illető...)

Átlagosként nehéz labdába rúgni."


Akkor keress te is atlagos lanyt. Van egy ismerosom, vezna, fontoskodo, okoskodo, 40 eves, leszazalekolt. Mindog mondogatja, hogy kell neki egy no. Na de szupermodellnel csunyabbat nem fogad el. Es igy marad egyedul elete vegeig.

2014. febr. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:

Igen ez így van. Sajnos mindenkinek magához mérten kell párt választania, mind belsőleg, mind külsőleg.

Én is sok ilyet hallottam már, hogy 30 fölötti srác vár az igazira, legyen tökéletes külsőleg és belsőleg a lány. De hogy vár el ilyet, ha Ő sem az sehogy sem. Amúgy meg nincs tökéletes ember.

2014. febr. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:

8as: márpedig én már csak jónőknél vagyok hajlandó próbálkozni!


Tudod mennyire lerombolja az ember önbecsülését, ha 4-5 éven át hozzá hasonló "kategóriájú" lányoknál próbálkozik és mind visszautasítja? (és amelyikkel összebarátkoztam, kiderült róla, hogy macsó jópasik után ácsingózik)


Most már 1 éve nem próbálkoztam, de ha majd újból elkezdem azt csak jócsajoknál fogom. Mert teljesen más érzés lelkileg, ha egy csoport olyan lány utasít vissza, akikről nem is gondoltam volna, hogy összejönnének velem, mintha egy csoport olyan lány, aki pont hozzám passzolna külsőleg.


(megjegyzem, arcra vagyok átlagos, mivel rendszeresen sportolok a testem valamivel átlag feletti.)


Ennyit erről.

2014. febr. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!