Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jogos ha öngyilkosságon...

Jogos ha öngyilkosságon gondolkodom ez miatt?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék már egy társat, férjet, családot, de itt vagyok 28 évesen, 2 éve egyedül és egyszerűen nem akar összejönni. Nem akarok 35-40 évesen szülni, nekem az már későn van, nem akarok hogy a gyerekemnek idős anyukája legyen pl. De elsősorban egy normális pasi hiányzik az életemből már sok mindennel próbálkoztam, de így nem érzem az életnek az értelmét. Nagyon bánt ez a dolog, egyre jobban és kezd felőrölni.
2014. febr. 14. 08:56
1 2 3
 11/21 anonim válasza:

Van az a mondás: A külső megfog, a belső megtart. És van benne valami. :) Bár szerintem a belső sokkal fontosabb.

Tehát szerintem értékesebb az az ember, aki mondjuk átlagos kinézetű, de szép belsővel rendelkezik, mint az aki helyes, de olyan stílusa van, hogy menekülnek tőle.

Meg egy olyan emberbe szerintem könnyebb beleszeretni, akinek szép a belsője is. :)

2014. febr. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Akkor tarts erről fejtágítót a 20onéves lányoknak :)
2014. febr. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:

Na ige, a mai huszonéves lányok... :)

Nem hiszem, hogy én meg tudnám őket győzni. :D

Erre nekik kellene rájönniük. :)

Én 25 leszek, de azt veszem észre, hogy a korosztályomban egyre kevesebb normális felfogású lány van. Sajnos sokan mennek a külsőségekre és nem veszik észre mennyire fontos a belső. Én az a tipikus klasszikus felfogású vagyok, így idén nyáron lesz az esküvőnk.

Én csak egy szép családot szeretnék és 1-2 gyereket. Nem azt mondom, én is szeretnék addig több éves szakmai tapasztalatokat szerezni, de azért nem az a célom, hogy elszálljak, mint sokaknak, hogy 40 éves korban is csak a karrier, se férj, se gyerek. Persze fontos a pénz, és jó ha van, de nem boldogít. A boldogságot csak egy szerető társtól kapja meg az ember. :)

2014. febr. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:

Szerintem nem csak a szerető társtól kapja meg az ember a boldogságot. :) csak hogy visszatérjünk a témához.


Nekem pl. van egy kutyám, és elképzelni sem tudom hogy valaha bárkitől fogok kapni olyan őszinte szeretet, mint Tőle. És ez természetesen kölcsönös, én se tudnék senki mást szeretni így. :)


Az eddigi tapasztaltaim megtaníttatták velem, hogy senkiben sem szabad megbízni. És leszoktam arról is, hogy komoly kapcsolatot keressek.

Pedig egy időben én is azt szerettem volna, mint a kérdező. De ha nincs rá esélyem nem fogom azzal elrontani az életemet, hogy ezen fogok szomorkodni.

2014. febr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Igen igazad van. :) Egy kutyus rengeteg szeretetet tud adni. Nekünk is volt egy tacskónk, annyira imádtuk, 15 volt, mikor elment. De nagyon hiányzik, pedig ennek már 2 éve lesz.
2014. febr. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Magyarázza már el nekem valaki, hogy mi szerint kategorizáljuk az embereket? Hogy ez feljebb való nálam, ez nem az én szintem? Lehet hülye vagyok de nem értem! Önbizalomhiányos ember fejében fordul ez meg amúgy. Ez nem az én szintem, ez meg az! Biztos én vagyok bolond, de számomra ez értelmetlen.
2014. febr. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem a biomassza piramisról beszélünk, hogy jaj ennél nem is próbálkozok, mert felsőbbrendű és a piramis tetején van. ezt mind külső alapján állapítjátok meg vagy mi?
2014. febr. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Menjél el egy középiskolába vagy egyetemre és beszélgess a lányokkal. Ők majd megmondják!
2014. febr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ezt kinek szántad utolsó?
2014. febr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
neked
2014. febr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!