Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan kössem le magam?

Hogyan kössem le magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a problémám, hogy egyszerűen semmivel nem tudom lefoglalni az agyamat, semmivel nem tudom elterelni a figyelmemet a gondolataimról. Soha nem érdekelt semmi, soha nem tudtam koncentrálni semmire, a figyelmem egy idő után ellankad, és utána elfelejtek vele foglalkozni. Próbálkoztam már könyvekkel, filmekkel, futással, biciklizéssel, sétálással, írással, de mindent abbahagyok egy idő után.

Kérlek, ha vannak ötleteitek, hogy mi az, ami nektek bevált, vagy úgy gondoljátok, hogy jó ötlet lenne, akkor írjátok meg nekem, mert nagyon kétségbe vagyok esve emiatt. Tudom, gyerekkorban kellett volna elmennem pszichológushoz, mert valószínűleg onnan ered a probléma, de ehhez már késő, és sajnos pénzem sincs rá(szintén amiatt, mert a spórolásra sem tudok koncentrálni, csak elkölteni tudom a pénzt hülyeségekre, pedig most nem is keresek rosszul).

Valaki járt itt hasonló cipőben, mint én?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2014. márc. 18. 20:30
 1/1 anonim ***** válasza:
43%
Írjál velem privátot és mellesleg pontozz fel :).
2014. márc. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!