Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem jött össze az...

Miért nem jött össze az életem? 29 / f

Figyelt kérdés

Egy csődtömegnek érzem magam, tipikus lúzer. Valamiért nem jöttek össze a dolgok egy olyan téren sem ami az életben fontos lehetne: munka, és nők. Persze lehet másra is fókuszálni, de bele fáradtam már a belső béke keresésébe, és szerzetes sem szeretnék lenni egy kolostorban.


Szerezzek diplomát mondták, meg folyékony nyelvtudást, lesz állásom, sőt jó állásom lesz! Lett? Nem lett, itt vagyok munkanélküliként.

Járjak edzőterembe, a testmozgás egészséges, sőt bejön a nőknek is egy formás test! Ehhez képes tegnap sérültem le az alsó hátam, most alig tudok járni.


Azt is mondják hogy a legtöbb nőnek bejönnek a magas pasik, főleg ha még valamennyi izom is van rajtuk!

Jah, azért vagyok még mindig szűz, biztos bejönnek.


El vagyok keseredve, úgy érzem részemről teljesítettem legalább a minimum elvárásokat, egy átlagos életre, de nem, nem jön össze, ezért ülök itthon közel a 30-hoz az anyukámmal, aki eltart (bár nem sokáig). Ráadásul a szívemet-lelkemet beleadtam a tanulásba és az edzésbe is - minek is????


Túl sok embert ismerek akiknek jól fizető melójuk van mindenféle diploma meg nyelvvizsga nélkül.

Túl sok embert ismerek akik, drogosok, piálnak, mégis lelépnek a legjobb nőkkel...

Akkor hogy is van ez???? Azt mondják hogy a befektetett munka megtérül, vagy nem? Mikor? 60 éves korombam?


Szóval én feladom: elmegyek valami egyszerű fizikai munkára pl. a Sógorékhoz, a megspórolt pénzt meg elköltöm kurv****. Kész. Átvertek, mostantól nem önfejlesztek, hanem önrombolok!



2014. máj. 19. 10:42
1 2 3 4
 31/31 Kalciferol válasza:

Teljesen jók a próbálkozásaid, jó úton haladsz. Habár ne koncentrálj ennyire arra, ami mások szerint fontos az életben mert nem biztos, hogy neked is az lesz a fontos.

Vannak skizofréniával küzdő embereknek fenntartott közösségek, ahol hasonló kérdéseket feszegetnek, és lehet, hogy közösen találnátok rá választ. Adhatnak itt tanácsot-engem is beleértve- sokan, de azt szokták mondani "Aki hazajött a koncentrációs táborból, az hiába mesél szeretteinek, végül csak azok fogják megérteni, akik szintén hazajöttek."

Amúgy azt mondod feladod, és elmész fizikai munkára, nagyon jó ötlet! Mégsem adod hát fel:)

2014. aug. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!