Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Ugy erzem, elveszt...

Mit tegyek? Ugy erzem, elvesztettem a kepessegem?!

Figyelt kérdés
Mindig nagyon szerettem rajzolni, vegul muveszeti iskolat vegeztem. Amiota viszont vege lett, nem vagyok kepes rajzolni. 4 even keresztul mindig modell utan rajzoltunk mindent, folyton meg volt adva az aktualis feladat, es rohantunk a hataridok utan. Mostanra teljesen kiegtem. Sajat magamtol semmi nem jut eszembe, ami kreativat rajzolhatnek, ha pedig leulok megis rjazolni, elakadok ott, hogy magamtol a legegyszerubb fej, arc sem megy, mert nincsen modell vagy fenykep. Mindig leragadok annal, hogy fejeket probalok rajzolni kulonfele szogekbol, es minden szetesik. Hogyan hozhatnam helyre ezt az egeszet?

2014. jún. 2. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 2 éve rengeteget rajzoltam aztán elkerültem középiskolába és mivel kéttannyelvűbe mentem a spanyol felemésztette minden időmet és alig rajzoltam most meg én is ki vagyok égve

*pacsi*.... :(

2014. jún. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Legalabb nem vagyunk egyedul:( Mar december ota igyekszem valahogy visszahozni a dolgot, de semmi.

Vannak ismeroseim, akik rosszul rajzolnak, de legalabb csinaljak, es elvezik.

2014. jún. 2. 16:27
 3/5 lohohol válasza:
Próbálj ki valami újat, hátha megszereted újra. Olyan dolgot csinálj amit a suliban soha, ha pedig nincs ötleted pillants egy sarokra és képzeld el az arcot, vagy az sem megy?
2014. jún. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szuper ez az oktatási rendszer, hiába... Kiöli az emberekből a kreativitást, az alkotást, teremtést, mert csak robotokra van itt már szükség. Persze van aki ezt nem bírja elviselni...
2014. jún. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van csomó ismerősöm aki húz 5 vonalat és elégedett. ÉS jól elvan élvezi büszke rá. Helyes. Én viszont már egyszerűen nincs saját ötletem (bár most elkezdtem egy szürreális baglyot de nagyon lassan halad) és ez így eléggé gáz..
2014. jún. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!