Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha egy idegen köszönne az...

Ha egy idegen köszönne az utcán, vissza köszönnél neki?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 17:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ha időben felocsúdnék a zavarból ami elkap amikor egy idegen rám köszön, akkor talán.
2010. jan. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Én általában vissza szoktam.:d

Volt már, hogy így ismertem meg valakit, később beszélgettünk is és azóta tök jóba vagyunk :D

2010. jan. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
ahha, mindig:D csomószor voltmár h mindenféle arcok köszöngettek holott még életemben sose..^^ sőőt már oylan is volt többször h utcán ettem a péksütimet futtában, és jóétvégyat kívántak hozzá miközben elsuhantak mellettem:) azmeg butaság h ha csúnya nem ha szép igen... ejjhát micsoda hozzáállás ez. 18/L
2010. jan. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem ez a hozzáállásuk h ha jól néz ki akk visszaköszönök, hanem azért írják/mondják a haverjaiknak mert jaj de viccesnek vagy jófejnek vagy akárminek akar tűnni. Egyébként ha vki tényleg ilyen vagy ráköszön egy csinos nőre csak "azért" az a létező legnagyobb parasztság.(magánvélemény, le lehet szavazni)
2010. jan. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

visszaköszönök én mindenkinek :D

nekem egyszer olyan volt, hogy tüsszentettem az utcán és a szembejövő ismeretlen fiú azt mondta, hogy: egészségedre! megköszöntem neki, mondtam hogy helló és továbbmentem :D

2010. jan. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
nem
2010. jan. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
azt mondanám uborka
2010. jan. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

elég sokszor előfordul hogy rám köszönnek az utcán.. főként pasik.

ha jól néz ki visszaköszönök :D

17L

2010. jan. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
még az ismerősöknek, szomszédoknak se szívesen köszönök csak ha elkerülhetetlen. nem még egy idegennek.
2010. jan. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én ekkor gyanakodni kezdenék hogy nem -e krisnás. Ezek szoktak köszöngetni állatnagy könyvkötegekkel a hónuk alján meg azzal a gagyi csimbókkal a tarkójukon. Ilyenket ignorálom ,úgy rühellem.Meg azok szoktak még köszönni,akik koldulni akarnak.Ezeket is kerülöm. Szerintem normális ember útcán közlekedve nem köszön vadidegennek. Egyszerüen nincs hozzá érdek alap.Köszönni érdekből szokás.Vagy mert kedvelem,vagy mert valami szolgáltatást várok tőle,vagy mert zárt helyen megismerkednék vele, vagy mert zárt helyen lévő közösség ne útáljon ki,ha nemköszönés miatt elszigetelődni látszanék.
2010. szept. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!