Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tippek 9. osztály kezdéshez?

Tippek 9. osztály kezdéshez?

Figyelt kérdés

Nagyon félek az új osztálytársaktól hogy ki leszek közösítve és nem lesz egy barátom se!Most sincs amúgy se mert az összes volt barátom általánosból bogaras volt vagy nagyképű..A többiek már fbn beszélgetnek több mint 1 hónapja én meg nem mert egyszerűen nem tudom hogy kapcsolódjak be a témába miről beszéljek velük!

Milyen lesz a suli kezdés?

Valaki légyszíves adjon tippet hogy hogyan barátkozzak velük!


2014. aug. 24. 22:39
 1/6 anonim válasza:
A golyatábor pl egy jó kezdés.De hidd el a középsuli más.Én általánosban utáltam járni mert hülye osztálytársaim voltak de a most középbe már más.Mindenki jófej és tök jól érzem magam.Csak légy laza és ne aggódj,Nem leszel kiközösitve.;)
2014. aug. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát nekem a köuzépsuli nem volt valami jó mondjuk a fősuli annál inkább.


Na lényeg

-Ne oktasd ki okét senki nem szereti az ész osztogatókat.

Ha pl szerintük az Iphone a király ne ajánlgat nekik mást.

Hagyd rájuk. De ez mindenre értendő.


-Mindenképp mond azt h van szexuális tapasztalatod a szüzeket kiröhögik. Bár nem tom h az vagy e. Vagy van e nőd/ pasid.


- Ha elhívnak egy buliba v piálni fogadd el mert ha nem különc leszel és akkor kicsinálnak.

- Ha a bűnkoság a divat ott ahova mész akkor legyél bunkó.

Persze adhatod a szentet is ha gondolod de azt általában utálják és elég gyorsan ki fognak csinálni.


Ha pl te egy ilyen jótét lélek vagy adhatod önmagad de ez nem igazán nyerő és ezzel csak azt éred el h rád fognak szállni és szekálnak v kiközösítenek.

Bár az még a jobbik eset.


Szerintem anyázzá sokat meg b megoljál hacsak nem egyházi intézmény. Az nem lesz Disneyland ahova mész egy átlag közép suliba elég sok ember hord boxert meg pillangókést.

És elég brutál leszámolások is vannak és ha pikkelni fognak rád senki nem fog megvédeni.


Az h otthon h viselkedsz az meg megint más.

De ha az a mimóza lélek vagy akkor inkább tégy magadnak egy szívességet és mond meg a szüleidnek h helyeztessenek magántanulói státuszba még mielőtt nem vernek agyon párszor. Mer ha rád szállnak akkor véged pokol lesz az életed.


Am a magántanulói státusz semmibe nem kerül csak olyan mint az egyetem magadnak tanulod az anyagot és bejársz majd vizsgázni. A szülök alá kell írjanak majd hozzá pár papírt de ennyi. Am az egyetemen ha majd akarsz diplomát ott már nincs ilyen azt veszel fel amit akarsz.

És senki se fog bántani ott nem attól vagy menő h neked futja az Iphone 73-ra. Ott a tudás a lényeg.


De közép suliba nem, nagyon nem utálják a strébereket.

Ha v ki pedig azt mondja h itt a szentléék szákja meg az embereket és mindenki szeret mindenkit az hazudik.

Btutál megy még a klikkesedés és ha nem tartozol sehová legalább 5-6 spannal akkor neked véged.

2014. aug. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszolót kiegészíteném azzal, hogy nem mindegy, hogy melyik iskolába mész! Minden iskolában másak az emberek. Még az osztályok is sokban különböznek.

Nálunk például tök jó minden. Verekedés nincsen, persze van akit utálnak, de az meg is érdemli, mert állandóan okoskodik. Nekem leginkább a tanárokkal van bajom :D

2014. aug. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Az utolsó válaszolót kiegészíteném azzal, hogy nem mindegy, hogy melyik iskolába mész!"


Persze h nem de szép számmal van olyan is ami veszélyes nem is kicsit.


Ha esetleg BP-n laksz v megközelíthető számodra tudok ajánlani egy intézményt ahol GARANTÁLOM h senki se fog bántani akkor se ha 3 fejed van. Ott érettségiztem szal nem a levegőbe beszélek. Ha nagyon gázos a helyzet írj rám privátba és leírok mindent (4 osztályos gimi de nem nehéz)

H hol kit keressél. És akkor meglesz az értségid, kellemetlenségek nélkül.

2014. aug. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 parasztsuttyó válasza:
szerintem legyél önmagad. .....najó ez a szent válasz ha menő akarsz lenni akk legyél az amit ők akarnak csicskulj be sose add önmagad abbol jó nem lesz.....a tini újságokra ne hallgas kamu az egész ha nyomi vagy semmi eselyed a menosegre ez egx ilyen világ szivas nem tehetsz semmit nem valtoztathatod meg a vilagot legyel a szolgályuk ha nyommer vagy ha nem....akkor is
2014. aug. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én már túlestem ezen, baromi egyszerű.

1. Ne akarj direkt kilógni. Találd meg azokat az embereket akikhez a legjobban hasonlítasz. Mi pl vegyes baráti körben is tudunk beszélni bármiről, csak lazán kell kezelni a helyzetet.

2. Gólyatábornban amilyen a legtöbb gyerek, olyan legyél te is. Úgyis kiderül ha más vagy, de akár még az is lehet hogy jól érzed magad egy olyan közegben.

3. A tanároknál ne nyalizz, de ha tudsz valamit, azt nem kell eltitkolnod.

4. Úgyse leszel egyedül. Nálunk az egyik fiú full hülye, de mégis foglalkozunk vele, mert ilyen az emberi természet.

5. Ha tényleg nagyon gáz van, akkor lehet sulit váltani, akár évközben is. És ne ijedj meg a sok tanulnivalótól!

15 l

2014. aug. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!