Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerencsétlen vagyok? Többi lent

Szerencsétlen vagyok? Többi lent

Figyelt kérdés
Nyomorultnak és szerencsétlennek érzem magam. Az ok pedig az, hogy én inkább itthon vagyok és tanulok meg el vagyok magamnak, olvasok vagy sorosabb kapcsolatban levő emberekkel lógok, nem inkább osztálytársaimmal, akik 1-2 hetente isznak, pasiznak és élik az életüket. Meg a kinézetem is... Nem vagyok piszkafa, de nem is vagyok egy görögdinnye. Hetente egyszer bár igaz nem sok de el járok fitness terembe (mivel csak ennyi zabad időm van és sokat tanulok), szóval kikapcsolódás képpen megfelel nekem és nem bnőmmel megyek (mert nem akar oda menni) hanem anyummal. Most ez égő? A tőlem fél fejjel kisebb és tőlem kétszer nagyobb csajnak is alakulóban van egy kapcsolat csak én vagyok ilyen szerencsétlen. Egyszerűen úgy látom, hogy csak egy bábu vagyok ott és kész. Tudom nem ide kellene kiöntenem magam nem is ennek szánom, de kíváncsi vagyok nem a körülöttem élő emberek véleményére.
2014. szept. 22. 19:13
 1/4 StarKrubby014 válasza:

szerintem nem

az hogy anyukáddal jársz fitness terembe szerintem egy lánynál tök oké

nekem mint fiúnak már fura lenne ezért nem is járok anyámmal szinte sehova

Ha nem vagy túl vékony meg nagydarab sem akkor a kinézeteddel sem lehet semmi baj

szerintem tök oké vagy!az hogy inkább tanulsz mint barátkozol az sem baj egy lánynál de próbálj meg egy kissé szabadabban élni

2014. szept. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én bírlak, ha ez segít :D
2014. szept. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ling-ce ***** válasza:

Nem vagy szerencsétlen. Senki sem az. Fontos, hogy szeresd magadat, mert az önszeretet minden szeretet alapja. Biztos vannak jó tulajdonságaid. Sokat tanulsz, biztos művelt lehetsz. Jó a kapcsolatod az édesanyáddal, ez is a javadra irható. Vigyázol arra, hogy ne keveredj rossz társaságba, ez újabb pozitívum. Becsüld magad, mert ha nem tiszteled magad, más sem fog (őseink bölcsessége)!

Nem tudom mennyi idős lehetsz, de ha édesanyáddal jársz szórakozni, nem lehetsz túlkoros, szóval nem késtél le semmiről. Idővel biztos megtalál téged is a boldogság.

2014. szept. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, hogy elmondtátok a véleményeteket :)
2014. szept. 29. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!