Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Utálom magamat. Utálom az...

Utálom magamat. Utálom az életemet. Valaki mondana valami biztatót?

Figyelt kérdés
2014. okt. 30. 13:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Jézus szeret téged! Nagyon!


Tudod, régen az anyukám is ilyen volt, mint amit te leírtál magadról. Miután én megszülettem ez teljesen megváltozott. Határozott, kemény, nagyszájú. El se tudnám képzelni másnak.

A változás megtörténhet, csak el kell határoznod. Nincs egy barátnőd, aki sulykolhatná ezt mindig?

2014. nov. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kezdj el edzeni és keress barátokat. Régen én is ilyen voltam, aztán kimozdultam, megismertem jófej embereket, és határozott, nagyszájú és életrevaló lettem, egyesek szerint néha bunkó is, de az most mindegy :) A lényeg, fel a fejjel, lesz ez jobb is, csak tegyél érte, mert nem megy minden egyik napról a másikra.
2014. nov. 2. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

A november hónap kétjegyű száma a 18-as, ami a "A telihold" szimbóluma. Ez azt jelenti, hogy az életed során előbb vagy utóbb szembe kell nézned a félelmeiddel és meg kell tanulnod uralkodni rajtuk. Addig nem tudod teljes egészében korlátok nélkül megélni saját magad, ameddig a tudatalattid félelmei árnyékolják be az utadat. Ez az időszak lehetőséget ad számodra, hogy ezektől a félelmektől megszabadulva, letisztultan járhasd tovább az utad.


[link]

2014. nov. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
12-es birom az ilyen naív se****t...Mert persze olyan könnyű azt mondani olyen tiniknek,felnőteknek akiknek eddigi életüket hideg-magányban töltötték hogy, menjél barátkozni, edzeni...egyedül ??? Látom te se voltál még egyedül évekig...
2014. nov. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Tudod mitêrezhet a kérdező amikor megalázzák ?? Amikor hazamegy legszivesebben fogna egy kalapàcsot és betörné a megalàzói arcát ez csak egy pár óráig tart de addig olyannyira eldudja önteni az agyát a s***r hogy nem számít az erkölcs sem a becsület.Persze aztán megesküszik magának hogy soha nem fogja engedni hogy többször is megalázzák. De amikor még is megteszik akkor mindíg eltörik benne valami...Kedves kèrdező Logjál magasan...Ez a leg"jobb" dolog amit tehetsz ez ugyanis azt jelenti hogy aláztasd meg magad vagyis avval hogy több ször is megaláztatod magad eljutsz a holtpontig... Az biztos hogy én aki eljutottam az én tapasztalataim szerint olyan hogy már várod hogy csesztessenek és már szinte örülsz is neki...Vagy képes leszel vissza ütni (nem tudom hogy téged hogy aláztak meg meg vertek vagy osztályelött vagy esetleg lányok aláznak :\

Az a legesleg rosszabb mert nem üthetsz vissza nekik még a holtpont útán is...

Ui.: a holtponton átlèpni veszélyes... Van aki lemészárolta az osztályát. De a saját elme álapotodat is megbontja.. Ha ez segít nekem rosszabb a helyzetem nállad... Vagy várunk? Nem is???!!! (Én a kb 14-17 megaláztatásból-ből értem el...ez egyén függő.

2014. nov. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Tanácsok tőlem, neked:

- Sokat segít ha nem mások véleménye szerint élsz. Tudasd magaddal, hogy mit szeretsz mit nem, mi érdekel ès mi az amit szívesen csinálnál. Ha túl sok minden érdekel akkor válassz egyet ami elérhető ès kezd el. Pölö egy hobbi. Sose félj, először mindenki úgy megy egy közösségbe, hogy izgul, mivel ismeretlen környezet várja. De ne aggódj az esetek nagy részében nagyon segítőkészek. Hiszen máris lesz egy közös bennetek, ugyanaz a hobbi.

-A magabiztosság az ami tiszteletet ér el, ez pedig egy folyamat. Minél több sikerélményed lesz, például a hobbidban, annál magabiztosabb leszel, ès minden könnyebb ès elérhetőbb lesz. Ès amia legjobb, azt csinálod amit szeretsz. Màr eszedbe se fognak jutni azok akik csúfolnak.

- Akik csúfolnak, nem boldog emberek, mert aki boldog az ösztönösen meg akarja osztani, de nekik nincs mit megosztani, ha van egy kis szerencséjük, megváltoznak. Ilyen múlttal élni ahol így viselkedtek, szégyellni fogják magukat, így nekik lesz nehezebb.

- Nem kell velük veszekedni, mint az amerikai filmekben ahol a 'jobb' éli túl. Előbb utóbb alábbhagynak ebből, főleg ha látják rajtad hogy semmilyen érzést váltanak ki belőled....

- Mindennap jusson eszedbe, hogy mindig van miért hálásnak lenni ès örülni. Levegő, zene, bolygók, állatok, ès még sorolhatnám ezt örökké

Remélem tudtam segíteni :)

2014. nov. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Targoncás válasza:
Hallgasd minnél többet Bologh Bèla tudatalatti tìzparancsolatát biztos vagyok benne hogy segíteni fog nekem is segített.
2014. nov. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!