Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy döntöttem, hogy feladom...

Úgy döntöttem, hogy feladom az életet. Mit tegyek? 18/F

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem, hogy elég volt ennyi az életből, nem kell, köszönöm! El akarok menni itthonról, és elleni valahol ebbe a hidegbe, és ott megfagyni. Mit mondjak a szüleimnek? Én nem akarok veszekedni velük, jó kapcsolatom van velük, csak nekem az okozna boldogságot, ha nem kéne csinálnom semmit, hanem csak megfagyhatok ottkint vagy ilyesmi.
2015. jan. 5. 16:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi az oka, annak, hogy ilyen az eszedbe jutott?
2015. jan. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ez már elég régóta az eszemben van.

Nincs jó életem, szar mindig minden

2015. jan. 5. 16:53
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Nem kaptal ajfont karacsonyra, vagy tenyleg baj van( amit mondjuk nem hiszek mert akkor nem irnal hatasvadasz hisztit ide.) ?
2015. jan. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
Hát vetközz egy gatyára drága ,aztán állj ki az udvarra,vagy erkélyre.Meleged nem lesz.Aztán ha úgy 10perc után fázik a farkad még meditálhatsz rajta tényleg megakarsz e fagyni?Jó a kapcsolatod a szüleiddel,akkor állj anyád elé aztán kérj 2nagy bazi maflást!önként és dalolva!
2015. jan. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Tini koromban én is szokszor akartam elhagyni e világot:-) :-)

Aztán felnőttem és eszem ágában sincs!

Menj ki ülj a hidegben vagy két órát...aztán mikor már nagyon fázol,és rájössz hogy milyen sz@ar a fagyhalál,menj haza és igyál egy forró teát!

2015. jan. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%

Ez vicces:

"Meg akarok halni!!!! De mit mondjak előtte anyuéknak??" :)

2015. jan. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
ha ilyen egyszerű lenne, sokan választanák ezt -nyomorultak, csonka-bonkák, árvák. De nem megy, nem lehet így megszabadulni. A szenvedéstől való azonnali és radikális megszabadulás: ezt tanította Buddha.
2015. jan. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
18%
Feladhatod. Csak ne az én címemre. Valakinek add fel, portósan.
2015. jan. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A Te házad előtt fogok megfagyni kedves utolsó ! Ha már így felajánlottad !
2015. jan. 5. 17:20
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Jaj ne csináld már. Jó a kapcsolatod a szüleiddel...szerinted mégis mit éreznének, amikor meghalna a fiuk? Te mit éreznél, ha ők hagynának ott téged? Vannak emberek, akiknek el lehet nézni, hogy így gondolkodnak, mert az életük nem is élet. De neked ott vannak a szüleid legalább. Mégis miért akarsz halálra fagyni? Mi váltotta ezt ki? Annyi, hogy szerinted pocsék az életed, nem elfogadható válasz. Sokaknak az.
2015. jan. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!