Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy döntöttem, hogy feladom...

Úgy döntöttem, hogy feladom az életet. Mit tegyek? 18/F

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem, hogy elég volt ennyi az életből, nem kell, köszönöm! El akarok menni itthonról, és elleni valahol ebbe a hidegbe, és ott megfagyni. Mit mondjak a szüleimnek? Én nem akarok veszekedni velük, jó kapcsolatom van velük, csak nekem az okozna boldogságot, ha nem kéne csinálnom semmit, hanem csak megfagyhatok ottkint vagy ilyesmi.
2015. jan. 5. 16:50
1 2
 11/13 anonim válasza:
Állj a tükör elé és kérdezd meg magad, hogy igaziból mi is a bajod és mi is hiányzik. Nem kell itt elmond, súgd meg magadnak.
2015. jan. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Mit tegyél???? Ne tedd! Ilyen korán fel akarod adni??? EJ! MÉG az egész élet elötted, a 100ból megéltél 18at.Még semmi nem dőlt. Lehet, hogy most úgy érzed, hogy ez a mélypont de a völgyből csak felfele visz az út tovább. EMBEREK!!! Legyünk már türelmesebbek! És mi van akkor, ha a következő nap, héten, évben, évtizedben valami nagyszerű fog történni, csak te feladtad?! Nem vagy.kiváncsi az életedre?;) Az életedért te felelsz!
2015. jan. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Kapd össze magad és ne hisztizz! Nekem nőként sokkal durvább gyerekkorom volt, már 18 évesen a saját lábamon álltam, eszembe se jutott öngyilkosnak lenni pedig ez a rohadt társadalom alaposan elintézett. Most én intézem őket.
2015. jan. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!