Pszichopata vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon hamar, szinte azonnal iszonyú ideges leszek és ezt ki is mutatom... Sokat kiabálok és elég hangosan. Sokszor a sarkon is hallotta a mamám,mikor átjött, és az anyám is. Elég verekedős tudok lenni, ami baj, mert erős vagyok. Szó szerint harapok és karmolok. De igyekszem higgadt maradni, csak nem mindig sikerül... Engem csak szándékosan lehet felbosszantani, és általában nem vagyok ilyen, de rengeteg érzelmi problémám van! Az iskola, a család, az életem nehéz! Ezt nem tudom másképp megfogalmazni! Fáradt vagyok és most is mindjárt sírok ahogy ezt írom...

2015. jan. 11. 14:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy megnyugtatlak, nem vagy pszichopata. Csak egy hisztis kis csitri aki éppen ilyen korszakát éli.
2015. jan. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi utsó! Te meg nem egy hasznos válaszadó, hanem egy barom!
2015. jan. 14. 14:12
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mondod. Mindenki barom, aki kimondja a nekünk nem tetsző igazságot.
2015. jan. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ez ilyen "meghalt a szomszéd macskája, s nem éreztem semmit. pszichopata vagyok?" értelmi szintű kérdés.
2015. jan. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 plasztik@ä válasza:
a Pszichopata az magába zárkózva gyilkol.
2015. jan. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Te meg túl sok filmet nézel:'D
2015. jan. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!