Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az az igazi belülről jövő...

Az az igazi belülről jövő magabiztosság csak olyan emberből jöhet, aki sok dologban hasonlít társaira nem?

Figyelt kérdés

Tehát, pl teszem azt, egy nagyon tehetséges, boxoló, ha csak abban jó, hogy meg tud verni másokat, de nem találja meg velük a közös hangot, akkor az túlzottan magabiztos lesz, vagy önbizalomhiányos?


Most ezt komolyan, nem bírom felfogni, hogy miért van az, hogy ha én ismerkedek valami új helyen, akkor először a visszafogottabb, félősebb egyénekkel tudok kijönni, majd mikor azok is nagyszájúak lesznek, már azokkal sem - igaz sosem éreztem magam közéjük valónak, hiszen se különösen visszafogottnak nem tartom magam, se nagyszájúnak - , és ez általában mindig így ment akárhogyan sulit váltottam, most itt tanulok főiskolán, itt már a legtöbb embernek lenyugodott a személyiségváltozása, tehát nem lesz a visszafogottból nagyszájú.. nagyon nagyon szerencsésnek érzem magam, hogy találtam egy másik srácot, akivel néha tudok legalább dumálgatni..


Néha különlegesnek érzem magam, és nagyon sokszor furának emiatt, egy embernek miért kell a szarabb csoportba tartoznia..amit meg tudtam tenni megtettem magamért, sport, életcélok vannak, de egyszerűen emiatt a szar miatt nem tudok kiteljesedni -_- elkeserítő


f



2015. jan. 28. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jan. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mit értesz az alatt, hogy a "szarabb csoportba" tartozni? Mitől lesznek bizonyos emberek "szarok"?
2015. jan. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

az a szarember, aki azokon a készségeken kívül, amit ő szeret, illetve amit kell csinálnia, azokon kívül nem képes, spanolni, dumázni mindenkivel akivel csak tud..nem nagyképű, nem szarik a másikra.. ebbe a csoportba tartoznak a visszafogott magukba ellevő, emberek akik nehezen találják meg másokkal a közös hangot..annyira érzi, az ember mikor a másik le sem szarja, és ezért elkezd ő sem foglalkozni velük, mert ugye, nem akar szenvedni, tehát a "beolvadáshoz" szükséges első lépést meg is tettük


manapság ez a szarember fogalma, csak azért érzem szar embernek magamat, mert emiatt sokkal kevesebb lehetőségem van, kevés lelkierőm van olyan dolgokhoz, amikben szerepet játszik más emberek reakciója, véleménye, gondolatai, az, hogy szard le az emberek gondolatait még önmagában menne, ha nem számítana, az, hogy mit gondol, de mivel körül vagyok véve velük, és alig van olyan aki megerősít abban, hogy jó az amit csinálok velük, így hogy szarjam le?

2015. jan. 28. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!