Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetne több önbizalmam...

Hogyan lehetne több önbizalmam, jó dumám?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy Adonisz, de az átlagnál jobban nézek ki, sportos, izmos vagyok, mesterszakra járok egyetemen, viszonylag jó melóm van az életkoromhoz képest. Úgy érzem minden megvan ahhoz, hogy magabiztos legyek. Azonban egyszerűen nem megy, visszahúzódó, hallgatag vagyok. Nincsenek jó sztorijaim a társaságban, nem tudok "szakadni" a dolgokon. Egyszerűen nem vagyok egy érdekes társaság, inkább hallgatok másokat, mint én beszélek. Nem az a probléma, hogy nem merem mondani, ami eszembe jut, csak egyszerűen nem jut eszembe "semmi", inkább sokszor magamba révedek. Úgy érzem, hogy itt mélyen gyökereznek a problémák, vagy nem is tudom, sajnos mivel nem vagyok nagy dumás, hosszú távon mindenki számára érdektelenné válok. Mit tehetnék?
2015. febr. 7. 20:28
 1/3 anonim válasza:
Ha csendesebb, nyugodtabb alaptermészeted van, akkor ne is próbálj megváltozni, mert mesterkélt leszel. Biztosan vannak olyan lányok, akiknek éppen ilyen tetszik, mint amilyen te vagy. Idősebbek között sem mindenki egyforma, és mégis elkeltek, társra találtak.
2015. febr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát igen én introvertált vagyok és szarul is érzem magam. És itt nem csak a lányokról van szó, hanem a haveri társaságban is ez a szitu.

amúgy 23/f.

2015. febr. 7. 20:45
 3/3 anonim ***** válasza:
2015. febr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!