Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok olyan, hogy ha...

Miért vagyok olyan, hogy ha van valami 'éles' helyzet akkor leblokkolok?

Figyelt kérdés

Ha történik valami váratlan, akkor mint egy kuka nem tudok megszólalni. Pl ha a metrón hozzám szólnak bunkón vagy ilyesmi, akkor nem tudok rá mit mondani, csak elszégyellem magam és nem jut eszembe semmi "visszaoltás" vagy frappáns dolog. Eltelik 1-2 perc és csak akkor jut eszembe valami amit mondhattam volna...

Ezen hogy lehet változtatni? Vagy lassú felfogású vagyok?? :D


2010. febr. 16. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy lassú felfogású én is így vagyok.:)nem tudom miért engem is érdekelne
2010. febr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
színjátszókör?:D sok improvizációs gyakorlat szerintem segíthetne:)
2010. febr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

szerintem túlságosan is "megijeszt" az hogy leoltott mindenki elött és ezért nemtudsz "frapáns"an visza oltani:)

régebben én is ien voltam de most már egy ideje nem nagyon érdekel ki mikor hol mit olt rám és akkor már autómatikusn jön az agyamba a visza oltás:D:)

tehát szerintem ne szívd anyira mellre:) sz@rd le és akk visza tudsz oltani^^ szerintem

2010. febr. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!