Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ennyire szerencsé...

Miért vagyok ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Nem elég hogy ronda vagyok, szótlan, csendes, visszahúzódó, lusta, mindentől félős, buta, nehezen tanulok, könnyen és hamar felejtek, csak olyanok ismerkednek velem akikkel én nem akarok ezért barátaim sincsenek. stb

Meg még egy csomó dolog. Miéééért? Mi a fenét tettem én hogy ezt érdemlem?? Tömeggyilkos voltam az előző életemben? EHhh... kiakadok néha és nem tudom mit tegyek :(


2015. márc. 21. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Hozzáállás kérdése. Aki pesszimista, az mindenben a rosszat látja meg, saját magában is. Pedig mindenki értékes, mindenkinek vannak jó tulajdonságai. Ezekre kell összpontosítani. Hidd el, fogsz majd találni valakit, aki kihozza belőled a legjobbat. Fel a fejjel és mosolyogj :) Egyébként fiú vagy vagy lány?
2015. márc. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Első lépés NE LEGYÉL VISSZAHÚZÓDÓ, azt senki sem szereti, próbáld meg te megtenni az első lépést(és itt nem csak csajozásról/pasizásról beszélek), és kimondta, hogy buta vagy? Azért mert még az iskolai jegyeid nem mind kitűnőek nem vagy agyilag zokni........ Pusztán csak annyit tettél, hogy nem tettél az ellen , a te szavaiddal élve, hogy szerencsétlen legyél. Gondold végig és próbáld meg!
2015. márc. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Fiú

Másodiknak: Köszi a válasz, mostanában már nemvagyok annyira visszahúzódó, de ígyis lenéznek.

2015. márc. 31. 16:51
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Vagyok,

Szoktàl beszèlgetni itt másokkal? Vagy ha most éppen nincs senki, nekem írhatsz, meghallgatlak, és ha tudok, szívesen segítek.

2015. ápr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!