Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért látok a jövőbe?

Miért látok a jövőbe?

Figyelt kérdés
Gyakran megálmodom a jövőt, és amikor belekerülök abba a részletbe, amit álmodtam, pontosan tudom, hogy ki mit fog mondani, mit fog csinálni, vagy mi fog történni. Gyakran megérzem 5-10 másodpercre előre, hogy csengetni fognak, csörögni fog a telefon, stb., ezen kívül gyakran, sőt túl gyakran ahhoz hogy véletlen legyen eltalálok dolgokat, de csak akkor, ha nem gondolkodom rajta, például kvízjátékokban (évszám-kérdésnél évre pontosan, úgy, hogy fogalmam sincs a kérdésről). Meg tudnátok mondani, hogy mi ez, és hogyan tudom fejleszteni? Nagyon foglalkoztat.
2010. febr. 22. 20:27
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van ilyenem,hát ez van..:)

Fejleszteni?Ezt hova?:D

2010. febr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 KoxosKoxi válasza:

A kérdező kommentje:

12:02 - Úgy képzeld el, hogy megálmodok egy 2-3 perc hosszú jelenetet, ami egy pár napra rá megvalósul, és amikor belecsöppenek, akkor ugrik be, hogy már láttam, és tudom, ki mit fog mondani és tenni.


Szerintem, ez a Deja Vu. Nekem is volt már ilyenem nem egyszer. A Deja Vu-t feljeszteni nem lehet:)


Arra nem tudok választ adni hogy miért "jósololod" meg a helyes választ, lehet az intuícióhoz van köze. Azt szeretném kérdezni, hogy gyakran sikerül megmondani a helyes megoldást? Ha nem, akkor valószínű egy kis kósza tipp/megérzés volt:)


Midenesetre érdekes

2010. febr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
17:01 - Mondjuk valahogyan irányítani, hogy mikori eseményt lássak és akkor amikor előre akarom látni, ne akkor, csak amikor pont egy ilyen álmom van. vagy valami ilyesmire gondoltam.
2010. febr. 24. 17:31
 24/44 A kérdező kommentje:
17:30 - Nem Deja Vu, volt már ahhoz is szerencsém, akkor csak ismerős volt a helyzet, de azt, hogy mi fog történni, nem tudtam előre.
2010. febr. 24. 17:34
 25/44 KoxosKoxi válasza:

17:30as vagyok.

Akkor mi is egy cipőben járunk, mert hasonló dolgot érzek én is. Én eddig azt hittem h Deja Vu-m van. Lehet hogy nem.

Bár ezt én még nem zárnám ki:)

2010. febr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
nem hiszem -.-
2010. febr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim válasza:
Na így szoktam lenni ezzel én is.Én általában a családomra hozom a frászt.Múltkorában kezembe nyomta anyu a lottószelvény és kérdezte hogy hány találat lesz rajta.Rávágtam erre hogy kettes találat és még azt megmondtam hogy melyik két számmal lesz.Meg nagyon sok dolgot általában előre megmondom hogy ebből nem lesz jó vége.Én is szoktam egyébként ehhez hasonlót álmodni.
2010. febr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:

Néha velem is előfordul,de eddig semmi hasznom nem volt belőle,mert kis jelentéktelen részleteket álmodok meg:D

Az egyik könyvembe asszem van vmi fejleszthető dolog,majd megkeresem és leírom ide.

2010. febr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim válasza:
énnekem is vannak hasonló durva déja vu-im, de csak azért szerintem mert a kelleténél többet tépek:D
2010. febr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
No itt már mindenki David Blain lett.
2010. febr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!