Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért látok a jövőbe?

Miért látok a jövőbe?

Figyelt kérdés
Gyakran megálmodom a jövőt, és amikor belekerülök abba a részletbe, amit álmodtam, pontosan tudom, hogy ki mit fog mondani, mit fog csinálni, vagy mi fog történni. Gyakran megérzem 5-10 másodpercre előre, hogy csengetni fognak, csörögni fog a telefon, stb., ezen kívül gyakran, sőt túl gyakran ahhoz hogy véletlen legyen eltalálok dolgokat, de csak akkor, ha nem gondolkodom rajta, például kvízjátékokban (évszám-kérdésnél évre pontosan, úgy, hogy fogalmam sincs a kérdésről). Meg tudnátok mondani, hogy mi ez, és hogyan tudom fejleszteni? Nagyon foglalkoztat.
2010. febr. 22. 20:27
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%
A Nicolas Cage film címe a "Next". Én nem látok előre dolgokat, nálam olyan szokott lenni ha keresek egy bizonyos szót és ahogy megpillantom a szöveget, bele sem olvasok csak észreveszem hogy ott van az a szó. Ezután meg elkezdem keresni h merre is van...xD Sztem ez a tiedhez hasonló dolog és mind2t lehet valahogy fejleszteni. Hogy hogyan, arra én is kíváncsi vagyok.
2010. febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:
Nem láttam a filmet(nemtom melyik filmet mondod, de kb 1 hónapja nem néztem semmilyen filmet) és bármennyire hihetetlenül hangzik nem képzelem be magamnak, hanem tényleg megálmodom a jövőt, nem szoktam beleélni magam igazán egy filmbe se (még a titanikot is kibirtam sírás nélkül :D)
2010. febr. 22. 20:55
 13/44 A kérdező kommentje:
Hmm, az is érdekes, amit te mondasz, ilyenről még nem hallottam/olvastam sehol :D
2010. febr. 22. 20:56
 14/44 anonim ***** válasza:
Nekem is van. Még én sem tudom szabályozni... Azt hiszem, csendesnek kell lenni, nyugodtnak, megfontoltnak és alázatosnak (itt a régi értelmében, vagyis pontosan elfogadva, hogy a jövő formálható, ilyen is, olyan is lehet...). Ez talán segít. De a lottózás nekem se megy xD, szerintem ez nem is erre való.
2010. febr. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
100%
lesz világ vége 2012-ben ? úgye nem !! :D
2010. febr. 23. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:

szia

elmagyarázod hogy érted azt, h megálmodod a jövőt? konkrét eseményt álmodsz meg amire utána emlékszem időpontostul mindenestül, vagy csak foszlányokat, amikből később összeáll a kép?

nekem is vannak eléggé pontos megérzéseim, de csak általánosságban jó vagy rossz, de 100% os, teljesen konkrét nem szokott lenni. viszont ösztönből ki tudom következtetni a helyzetek alakulását, de szerintem ez inkább már megrögzött logikusság lehet, amit magamról mondok.

egyébként engem kis korom óta foglalkoztatnak ilyen dolgok.

üdv

25/F

2010. febr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg az szokott sikerülni ha valamire erősen gondolok akkor a velem beszélő ember azt mondja. Ez sokszor jó mert nem akarok feleni:D
2010. febr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon erős a "hatodik érzék" - nek nevezett, mindenkiben rejlő képességed. Köznapi nevén intuíció. Javaslom, hogy nézd meg Domján László "agykontroll" előadását, videóját...stb, és sok mindenre választ kapsz!
2010. febr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
Ha már ez megvan próbáld befolyásolni az embereket hipnotikusan...itt most nem arra gondolok h lengess egy órát a szemük előtt meg mondj fura dolgokat hanem próbáld rábírni őket egy egy dologra a gondolataid segítségével.
2010. febr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:

12:02 - Úgy képzeld el, hogy megálmodok egy 2-3 perc hosszú jelenetet, ami egy pár napra rá megvalósul, és amikor belecsöppenek, akkor ugrik be, hogy már láttam, és tudom, ki mit fog mondani és tenni.


13:50 - Köszi a tippet, majd ma, vagy holnap délután megnézem azt az előadást.


15:10 - Azt még nem próbáltam, hogy valakit hipnotikusan befolyásoljak, szerintem nemis menne :D, de majd megpróbálom, köszi az ötletet.

2010. febr. 23. 15:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!