Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon szeretem az elhagyatott...

Nagyon szeretem az elhagyatott helyeket és a sötétséget, ez normális?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy is magyarázzam el értelmesen... szóval a környezetemben az emberek többségét nyomasztják a kihalt helyek, sötét erdők, ilyesmik, de én imádom ezeket. Imádok este sétálni az utcán, amikor a kis falunkban nem működik a közvilágítás. Igaz, a kedvencem inkább a naplemente/napfelkelte és a szürkület, meg a köztük lévő időszak. Legutóbb kint ácsorogtam az udvarban szakadó esőben, sötétben, hatalmas szélben, szimplán mert nagyon tetszett, főleg amikor messze villámlott egyet és minden fehér lett egy pillanatra. Máskor meg ha egyedül sétálgatok, minden egyes sötét erdőbe benézek, a vaddisznóállományra való tekintettel csak nappal, de van aki már ezért is nemnormálisnak tart. És úgy alapvetően szeretem a sötét, komor, nyomasztó dolgokat.


Ez normális? :D Más is van így vele?



2015. máj. 7. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem furcsa, mindenki mást szeret. Én azért ennyire nem szeretem a nyomasztó dolgokat, de imádom amikor sötét van.
2015. máj. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem lehet normális. Ahányan vagyunk, annyifélék vagyunk. :)
2015. máj. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 verKrumpli9 válasza:
Fúuu, szerintem nagyon gyorsan hagyj fel az ilyen dolgokkal. Minden épp elméjű emeber tudja hogy a sötét elhagyatott helyeken csak UFÓk, mormoták és a kolduló rendek száműzött gonosz nekromantái rejtőznek. Hacsak nem vagy valamelyik a felsoroltak közül inkább maradj távol az ilyen helyektől vagy még téged is egyikőjüknek néznek.
2015. máj. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!