Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudok emberek közé menni....

Nem tudok emberek közé menni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az iskolát is ezért hagytam ott, mert nem bírtam már bejárni. Annyira haszontalannak érzem magam, mégsem vagyok képes semmit tenni. Ha egyedül be kéne mennem a városba, nem lennék rá képes, hogyha mégis bemegyek, olyan rosszul érzem magam.. azt érzem, hogy el kell onnan menekülnöm, hogy nem bírok tovább ott maradni, főleg hogyha rám is néznek az emberek, olyankor ordítani tudnék vagy sírni meg elmenekülni, meg mindig azért imádkozom, hogy ne találkozzak egy ismerőssel se, mert nem akarok, mert gyűlöletet érzek mindenki iránt, hogy miért kérdezget rólam? Miért nem hagy békén? Félek attól, hogy meg fogok bolondulni, hogy teljesen bekattanok és vége mindennek. Anyámnak nem merem ezt elmondani, mert már sok hasonló probléma volt velem régebben.:S Teljesen úgy érzem, hogy ebből soha nem fogok kijönni...

19 éves lány vagyok és valamit kéne kezdenem az életemmel, jelenleg itthon ülök egyedül egész nap és próbálom lefoglalni magam, de ez hosszú távon semmiképp sem megoldás, szeretnék dolgozni vagy csinálni valami érdemlegeset, de azt érzem, hogy nem vagyok rá képes. Nem tudom, hogy mit tehetnék, nagyon el vagyok keseredve.



2015. máj. 17. 21:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Először is,normális vagy,akinek van egy kis baja,ami megoldásra vár.

Másodszor a betegség nem szégyen, anyukáddal megosztani pedig alap.

Harmadszor, ha nem anyagi kérdés, akkor tessék szakemberhez fordulni!

Manapság a pszichológia már eléggé fejlett,szerintem fognak tudni segiteni, csak egy jó szakember kell.

Nem vagy hibás, ezt tudnod kell!

Már hogy lennél az?

Bárki lehet beteg,egy betegség soha nem szégyen.

Kivel kellene őszintének lenned,ha nem anyukáddal?

Bátorság Drága! :)

2015. máj. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ilyeneket írsz, kedves tőled.:)

Apám szerint nincs ilyen betegség, "én találtam ki, biztos azért, hogy kibújjak minden alól".

Anyukám meg sajnos szintén ilyesmi beteg.

Nem tudom hogy kezdjem el elmondani ezt neki.. félek, nem nagyon szoktunk beszélgetni, főleg nem komolyabb dolgokról.:S Régebben is azért tudta, hogy mi a bajom, mert akkor amikor rosszul voltam, egyből rohantam hozzá, mert azt hittem, hogy meg fogok halni, meg látni lehetett rajtam, hogy rossz kedvem van meg van valami baj. Most nem hiszem, hogy feltűnik bárkinek is, hogy problémáim lennének, mindenki előtt nevetgélek, hülyéskedek, viccelődök(mert nem akarom, hogy mindenki tudjon róla), komoly dolgokról meg nem szoktam beszélni senkivel kb.

2015. máj. 18. 16:34
 13/18 anonim ***** válasza:

Apukád hülyeségeket beszél, ez egyértelmű.

Ha anyukádnak ilyesmi gondja van,akkor még fogja érteni!

Ha gondolod dobj egy privit:) bár nem tudom,hogy tudok-e segíteni.

Szakember kellene.

2015. máj. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Utolsó 2 válaszoló voltam.
2015. máj. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Énis ugyanígy vagyok ezekkel kérdező :-(
2015. máj. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Ez elég durva!

Nem vagy véletlen pánik beteg ?

Sürgősen fordulj orvoshoz vagy egyre rosszabb lesz és szólj anyudnak.

2015. máj. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

De, sajnos pánikbeteg vagyok.

Milyen orvoshoz? Voltam már 5 pszichológusnál, 2 természetgyógyásznál, 1 pszichiáternél meg részt vettem "belső utazáson" és semmi sem segített... :S A pszichiáter még ártott is, mert 3 hónap maradt ki az életemből az antidepresszáns miatt. (Nem emlékeztem semmire, nem fogtam fel semmit)

2015. máj. 21. 08:32
 18/18 anonim válasza:

Én is pánik beteg vagyok,ezen a betegségen csak magadon tudsz segíteni ezt te döntöd el hogy rosszul-e leszel a tömegben vagy sem.

Meg értem hogy komoly stádiumban vagy mehetsz a jósistenhez is segítséget kérni,de ezt sajnos magadban kell le tisztázni. Ahogy én is tettem és teszem.... :) Legyél erős,és ha kezded érezni hogy rosszul leszel vegyél be egy x-anaxot vagy pedig egy fél frontint. De ezeket a gyógyszereket se mindennap mert könnyen rá lehet szokni sajnos.

2015. máj. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!