Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon esetlen, ügyetlen,...

Nagyon esetlen, ügyetlen, szerencsétlen vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ehhez hasonló tulajdonságom van. És nagyon zavar.

Gyakorlatlan is vagyok bármiről van szó. Itthon egy szöget sem tudok beverni, semmihez sem értek amihez egy férfinak kéne. Ügyetlen és tájékozatlan is vagyok nagyon sok mindenben. Sokszor azt sem tudom mi történik körülöttem, csak azt veszem észre hogy nevetnek rajtam.

Testnevelés órán is ha valami feladat van, nagyon esetlen vagyok. A labdajátékok is nagyon nehezen mennek, bármiről van szó, szinte minden egyes nap kiejtem az aprót a kezemből, nagyon szerencsétlen vagyok.

Konfliktuskezelésem sem jó, nemtudok sokszor mit visszaszólni ha valami esetleg történik..

Mit tegyek hogy talpraesettebb, spontánabb legyek?

Hogy legyen érzékem a dolgokhoz? 16/F


2015. máj. 19. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy deperszionális személyiségzavarod van
2015. máj. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Van akiknek ez kifejezetten tetszik, de ha ilyen vagy szerintem kezdj el valami küzdősportot, pl karate. Elősegíti a fegyelmet, a koncentrációt, felszabadultabb leszel a mozgástól, és ha esetleg valamivel azért nem bírnál mert gyengébb vagy, az is menne mert erősödnél.
2015. máj. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. Szerintem igazad lehet

Utána olvastam a tüneteinek és mind jellemző rám

2015. máj. 20. 19:47
 4/4 anonim ***** válasza:
63%
Az is jó lehet, ha elkezdesz férfiaknak szóló cikkeket, könyveket olvasgatni, utána nézel a PUA-dolgoknak. Ha beleásod magad és megfogadsz néhány tanácsot, néhány hónapon belül fejlődhet a karizmád, magabiztosabb leszel, így ha valamit meg kell otthon csinálni, bátrabban fogsz majd hozzá. Természetesen a sport is segíthet a ,,tüneteiden".
2015. jún. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!